Jelonka.com

Sanatorium MSWiA zatrudni Kucharza

Dodane:
wczoraj, 12:22
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze, nowoczesna i stabilna firma zajmująca się branżą medyczną z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji, zatrudni
KUCHARZA
Zakres obowiązków:
- przygotowywanie dań według obowiązujących receptur i standardów
- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
- organizowanie pracy kuchni
- racjonalne gospodarowanie towarem
- minimalizowanie strat
- przestrzeganie zasad HACCP
Wymagania i oczekiwania:
- doświadczenie na stanowisku kucharz oraz stosowne uprawnienia do zajmowanego stanowiska
- pasja kulinarna
- gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu, włącznie z weekendami i świętami
- umiejętności pracy w zespole
- odpowiedzialne podejście do obowiązków
- umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku i z ludźmi
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- umowa zlecenie - docelowo umowa o pracę
- atrakcyjne zarobki
- stabilne zatrudnienie
- ciągły rozwój i samorealizację
- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wraz z nowoczesnym wyposażaniem kuchni
Benefity:
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- dofinansowanie wypoczynku (ZFŚS)
- środki finansowe na święta
- posiłek pracowniczy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@sanatorium-agat.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia terminu rozmowy.
Tel kontaktowy : 501292960

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Montażysta
Przyjmę pracownika do montażu okien Lok. Jelenia Góra
Dam pracę-wczoraj, 8:57
Przyjmę pomocnika brukarza
Praca na terenie Jeleniej Góry stawka godzinowa rozliczenie tygodniowe
Dam pracę-20 paźdź.
Zatrudnimy - pracownik produkcji
Firma MAR-MAT zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowiązki: realizacja dziennych pl
Dam pracę-14 paźdź.
Opieka Bawaria - koniec października
NOWA OFERTA – OD KOŃCA PAŹDZIERNIKA NA 6-8 TYGODNI BEZ ŚWIĄT !!!! LOKALIZACJA – BAWARIA okolice Rosenheim WYNAGRODZENIE - 1650-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospod
Dam pracę-17 paźdź.
Potrzebna osoba do Babci
Potrzebna osoba do pielęgnacji Babci 82 lata
Opiekunka na początek listopada
Do opieki jest 84-letnia Pani Irmgard (, waży ok. 62 kg, ma 165 cm wzrostu. Pflegedienst – przychodzi codziennie do pomocy przy czynnościach pielęgnacyjnych. Jednostki chorobowe: •
Dam pracę-16 paźdź.
Kierowca - dostawca
Zatrudnię kierowcę z kat.B do rozwożenia towarów. Dobrze widziane minimalne doświadczenie . . Obszar działania firmy zaczyna się od Jeleniej po Zgorzelec ,Bogatynie ,Bolesławiec , Kamienną G
Dam pracę-11 paźdź.
Budowa dróg
Firma zatrudni brukarzy i pomocników przy budowach dróg. Proste prace drogowe. Układanie kostki obrzeży i krawężników. Praca w okolicy Kamiennej Góry oraz Ząbkowice Śląskie. Dojazd na budo
Dam pracę-przedwczoraj, 15:04
Przedstawiciel Handlowy/Przedstawicielka Handlowa
To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Wysoką premię uzależnioną od wyników sprzedażowych, Wszystkie narzędzie potrzebne do pracy, Możliwość rozwoju i nabywanie
Dam pracę-10 paźdź.