Jelonka.com

Sanatorium MSWiA "AGAT" zatrudni Pomoc kuchenną

Dodane:
wczoraj, 12:24
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze, nowoczesna i stabilna firma zajmująca się branżą medyczną z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji, zatrudni
POMOC KUCHENNA
Zakres obowiązków:
- pomoc w przygotowywaniu posiłków
- dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
- racjonalne gospodarowanie towarem
- minimalizowanie strat
- przestrzeganie zasad HACCP
Wymagania i oczekiwania:
- doświadczenie na stanowisku mile widziane
- pasja kulinarna
- gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu, włącznie z weekendami i świętami
- umiejętności pracy w zespole
- odpowiedzialne podejście do obowiązków
- umiejętność organizacji pracy na własnym stanowisku i z ludźmi
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
- umowa zlecenie - docelowo umowa o pracę
- atrakcyjne zarobki
- stabilne zatrudnienie
- ciągły rozwój i samorealizację
- pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wraz z nowoczesnym wyposażaniem kuchni
Benefity:
- zniżki na firmowe produkty i usługi
- dofinansowanie wypoczynku (ZFŚS)
- środki finansowe na święta
- posiłek pracowniczy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@sanatorium-agat.pl
Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia terminu rozmowy.
Tel kontaktowy : 501292960

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Od zaraz! Opiekunka do mobilnego małżeństwa - 1850€
Termin : od 17/10/2024 Język : brak danych Miejscowość: Ravensburg Status: zastępstwo Numer oferty: K/01500 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną, dobrą lub bardzo dob
Dam pracę-10 paźdź.
Pomoc przy sprzątaniu apartamentów
Praca w godzinach 11-15 na Zabobrzu I, 80 zł za sprzątanie (czas trwania około 2h)
Dam pracę-14 paźdź.
Potrzebny pracownik do elewacji budynku
Potrzebny pracownik do prac na elewacje budynku z doświadczeniem.
Operator Prasy - Obsługa produkcji
Marazzi Poland - Piechowice (Jelenia Gora) Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku, jest zagwarantowanie zgodności zaprasowanego produktu, przestrzegając standardów jakoś
Dam pracę-16 paźdź.
Przedstawiciel Handlowy/Przedstawicielka Handlowa
To oferujemy: Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Wysoką premię uzależnioną od wyników sprzedażowych, Wszystkie narzędzie potrzebne do pracy, Możliwość rozwoju i nabywanie
Praca w żabce
Zapraszam zainteresowane osoby do pracy w Żabce w Piechowicach. Więcej szczegółów pod numerem telefonu.
Dam pracę-12 paźdź.
Sprzątanie domków
Holiday Park & Resort w Cieplicach zatrudni do sprzątania domków osoby z doświadczeniem. Umowa zlecenie, płatne za domek. CV proszę wysyłać na maila: barbara.olszewska@holidaypark.pl, lub umawi
Specjalista ds.Marketingu i Analiz
Rezydencja Aqua to nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy SkiArenie Szrenica w Szklarskiej Porębie, oferujący funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia oraz wysokie standardy jakości obsługi
Dam pracę-18 paźdź.
Potrzebna osoba do Babci
Potrzebna osoba do pielęgnacji Babci 82 lata
Dam pracę-20 paźdź.