Ogłoszeń: 3282   Czytających: 11738
Jelonka.com

Zaloguj się

Aby móc kupić pakiet ogłoszeń i korzystać z niego należy posiadać konto na portalu Jelonka.com i zalogować się w serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Zaloguj się | Załóż konto

Cennik

Ilość ogłoszeń: 60
Termin ważności: 25 dni
Cena netto: 160,00 PLN (2,67 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 196,80 PLN (3,28 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2024-06-21 włącznie.

Ilość ogłoszeń: 30
Termin ważności: 14 dni
Cena netto: 110,00 PLN (3,67 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 135,30 PLN (4,51 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2024-06-10 włącznie.

Ilość ogłoszeń: 15
Termin ważności: 6 dni
Cena netto: 70,00 PLN (4,67 za ogłoszenie)
Do zapłaty (cena z VAT): 86,10 PLN (5,74 za ogłoszenie)
Jeśli kupisz teraz, pakiet będzie ważny do 2024-06-02 włącznie.

Zasady korzystania z pakietów ogłoszeń

Klient nabywa od Wydawcy pakiet zawierający określoną ilość "jednostek" uprawniających do dodawania płatnych ogłoszeń w internetowym serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Dodanie jednego ogłoszenia odejmuje jedną jednostkę z pakietu.

Dodanie jednego ogłoszenia wyróżnionego kolorem odejmuje trzy jednostki z pakietu.

Pakiety posiadają termin ważności. Jednostki w takim pakiecie można wykorzystać do dnia określonego jako "termin ważności", włącznie z tym dniem. Jednostki niewykorzystane po tym terminie przepadają bez rekompensaty.

Dokupienie kolejnego pakietu przedłuża ważność jednostek w posiadanym już pakiecie, jeżeli termin ważności dokupionego pakietu jest późniejszy niż aktualnie posiadanego.

Dokupienie pakietu, którego termin jest krótszy niż aktualnie posiadany pakiet nie jest możliwe. W tym przypadku Klient może założyć kolejne konto i kupić wybrany pakiet z użyciem innego konta.

Aby móc kupić pakiet ogłoszeń i korzystać z niego należy posiadać konto na portalu Jelonka.com i zalogować się z danymi dostępowymi do tego konta w serwisie ogloszenia.jelonka.com.

Po zalogowaniu się, Klient może na stronie zamawiania pakietów ogłoszeń sprawdzić termin ważności posiadanego pakietu oraz ilość pozostałych jednostek do wykorzystania.

Płatności obsługiwane są przez serwis PayU. Aby dokonać płatności należy posiadać konto w jednym z banków obsługiwanych przez PayU. Klient dokonując płatności akceptuje również regulamin serwisu PayU.

Podczas zakupu może zostać na życzenie Klienta automatycznie wystawiona Faktura VAT z danymi podanymi przez Klienta. Faktura zostanie wysłana w formie elektronicznej (dokument PDF) na podany adres poczty elektronicznej (e-mail). Wydawca nie odpowiada za poprawność podanych przez Klienta danych do faktury i adresu e-mail.

Aby ułatwić Klientowi ponowny zakup formularz z danymi do faktury może zostać wypełniony danymi z poprzedniej faktury wygenerowanej z użyciem konta, na które zalogował się Klient. Klient powinien sprawdzić czy dane są poprawne i aktualne.

W przypadku problemów lub wątpliwości prosimy o kontakt pocztą elektroniczną pod adresem oglos@jelonka.com

Oprócz niniejszych zasad obowiązuje również regulamin ogłoszeń.

Kupując pakiet Klient zgadza się na powyższe warunki.

Pakiety bezterminowe
Pakiety określone jako "bez terminu" lub "bezterminowe" są ważne do dnia 2038-01-01 lub do dnia zamknięcia serwisu ogloszenia.jelonka.com.
Od 12 lutego 2018 pakiety bezterminowe nie są już oferowane.

Pakiety Gazeta
Od 21 marca 2019 pakiety Gazeta nie są już oferowane w związku z zaprzestaniem wydawania gazety papierowej. Klienci posiadający pakiety typu Gazeta otrzymali podwojenie środków i przedłużenie terminu o miesiąc.
© 2002-2024 Highlander's Group