Jelonka.com

Animator Kazalnica Family& Conference Resort

Telefon / kontakt:
664112233/ oktawia.kopiec@seidorf.pl
Dodane:
wczoraj, 13:12
Kazalnica Family& Conference Resort poszukuje animatora czasu wolnego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

zabawy integracyjne z dziećmi,

przeprowadzanie konkursów

dbanie o marketingową stronę resortu w ramach animacji

POSZUKUJEMY OSOBY, KTÓRA:

ma poczucie humoru i jest energiczna

rzetelnie wykonuje swoje obowiązki

ma głowę pełną pomysłów do zainteresowania dzieci zabawą

Zainteresowanych prosimy o zamieszczenie klauzuli RODO :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych kontaktowych, przez Seidorf Mountain Resort sp.z o.o. ul Liczyrzepy 80, 58-564 Sosnówka (dalej jako: „Administrator”) dla potrzeb aktualnej rekrutacji."

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekun/opiekunka do seniora - 1750€
Termin : od 19/09/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Weidenbach Status: zastępstwo Numer oferty: K/01641 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z komunikatywną znajomo
Dam pracę-16 września
Pierogi, wyroby garmażeryjne.Pomoc wykwalifikowana
Karpacz. Proponujemy : stałą pracę z możliwością zakwaterowania. Oczekujemy: dokładności, pogodnego usposobienia, solidności.
Dam pracę-7 września
Pracownik budowlany - monter stolarki otworowej
Przyjmę pracownika do pomocy przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej. Praca na terenie Jeleniej Góry i okolic oraz wyjazdy do Niemiec. Więcej informacji pod nr tel. 601891161
Dam pracę-13 września
Kucharz śniadaniowy/kelner śniadaniowy Hotel4*
Hotel Buczyński Medical&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: Kucharz śniadaniowy Klener śniadaniowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres
Dam pracę-6 września
Praca w domu przy komputerze
PRACA W DOMU PRZY KOMPUTERZE - stała lub dodatkowa. Poszukujemy osób do prostej pracy zdalnej przy komputerze, wykonywanej w swoim domu. Wystarczy komputer, laptop bądź smartfon oraz dostęp d
Dam pracę-przedwczoraj, 10:41
Opiekunka do Domu Seniora w Sosnówce
Prywatny Dom Opieki w Sosnówce zatrudni opiekunkę osób starszych. Miejsce pracy: Park seniora, ul.Liczyrzepy 36, Sosnówka Wymiar etatu: pełny etat Wynagrodzenie: 5300zł Wymagania: ty
Przyjmę mechaników do demontażu aut
Przyjmę mechaników do demontażu aut .Mile widziane doświadczenie. Mysłakowice.
Inżynier / Kosztorysant Budowlany
Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany Zadania na stanowisku: Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych. Praca w oparciu o dokumentację
Panią Pana do zautomatyzowanej pralni
Zatrudnię