Jelonka.com

Inżynier / Kosztorysant Budowlany

Dodane:
16 września
Firma budowlana poszukuje osoby na stanowisko: Kosztorysant Budowlany

Zadania na stanowisku:

Wykonywanie kalkulacji kosztowych w zakresie robót budowlanych.

Praca w oparciu o dokumentację techniczną.

Przyjmowanie i realizacja zapotrzebowania materiałowego na bieżące projekty.

Wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów ogólnobudowlanych, analiza ofert.

Negocjowanie cen i warunków handlowych.

Aktualizacja i tworzenie branżowej bazy dostawców usług i materiałów budowlanych.

Bieżący kontakt z Kierownikami Projektów.

Wymagania:

Doświadczenie w kosztorysowaniu, w branży ogólnobudowlanej.

Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.

Umiejętność definiowania ofert w świetle obowiązujących przepisów prawnych.

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office/Outlook).

Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Mile widziane:

Obsługa specjalistycznych programów do kalkulacji np. NORMA

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

Korzystne warunki zatrudnienia,

Realną możliwość rozwoju zawodowego,

Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku,

Dofinansowanie dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@regess.eu lub kontakt telefoniczny 513 491 308

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą Mysłakowice 58-533, Łokietka 30. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: Regess

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz do Restauracja Sztolnia w Szklarskiej
Dzień dobry, Restauracja Sztolnia ze Szklarskiej Poręby zatrudni kucharza z doświadczeniem, kuchnia polska tradycyjna z elementami włoskiej. Praca w pełnym wymiarze możliwa od zaraz. Dla przyje
Dam pracę-8 września
Opiekun ds. kluczowych klientów Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: OPIEKUN DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Rozpoznaniem światowego rynku numizmatyki i metali
Dam pracę-6 września
Kucharz à la carte Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-przedwczoraj, 14:49
Opiekun/opiekunka do seniorki - 1850€ + 100€ bonus
Termin : od 20/09/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Bayerisch Gmain Status: nowa Numer oferty: O/06154 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z dobrą lub bardzo
Dam pracę-13 września
Przewodnik/animator
Time Gates Bramy Czasu - jedna z największych atrakcji turystycznych w regionie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Przewodnik/Animator Jeżeli nie boisz się wyzwań, chcesz dołączyć
Dam pracę-przedwczoraj, 17:13
Pracownik Działu Technicznego Karpacz
Dam pracę-16 września
Opiekunka z podstawowym niemieckim do seniora
Termin : od 19/09/2024 Język : podstawowy, komunikatywny Miejscowość: Erkelenz Status: zastępstwo Numer oferty: K/01610 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy
Dam pracę-9 września
Montażysta mebli/pomocnik montażysty
Producent mebli na wymiar z Jeleniej Góry, zatrudni montażystę mebli lub pomocnika montażysty. Mile widziane doświadczenie. Nasze wymagania: - Prawo jazdy kat B - Brak nałogów - Umiejętn
Dam pracę-przedwczoraj, 11:43
Sprzątanie domu
Poszukuję uczciwej Pani do sprzątania dużego domu 2-3 razy w tygodniu. Mile widziana osoba na emeryturze lub rencie. Nieruchomość znajduje się w Jeleniej Górze. Warunki do uzgodnienia
Dam pracę-11 września