OgÅ‚oszeÅ„: 3138   CzytajÄ…cych: 10610
Jelonka.com

Złota rączka _ Mysłakowice_ Praca

Telefon / kontakt:
Dodane:
26 kwietnia
Firma budowlana zatrudni " ZÅ‚ota rÄ…czkÄ™ "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1791261 Ważne do: 2024-05-10 08:58:01

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna – restauracja Euforia Jelenia Góra
Zatrudnimy pomoc kuchenną gotującą do pracy w kuchni. Ważne wymagania: osoba energiczna, potrafiąca robić smaczne surówki, lubiąca gotować, utrzymująca czystość podczas pracy, bez nałog
Dam pracÄ™-27 kwietnia
Mycie malowanie
PrzyjmÄ™ osobÄ™ do pracy z prawo jazdy, do mycia i malowania elewacji , dachu
Dam pracÄ™-30 kwietnia
SprzÄ…tanie
Szukamy osób chętnych do pracy w hotelu w dziale czystości. Możliwa umowa o pracę lub sprzątanie "dorywczo" jako zajęcie dodatkowe dla osób chcących sobie "dorobić"! Jes
Dam pracÄ™-29 kwietnia
Opiekunka do małżeństwa/1850/ od 03.06
Opiekunka do starszej pani i pana 36369 Lautertal-Meiches,/Hesja/ koÅ‚o Fuldy Od 03.06.2024 Wyjazd na 2 m-ce Do 1850 euro + opÅ‚acony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość jÄ
Dam pracÄ™-24 kwietnia
Åšlusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracÄ™-28 kwietnia
Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracÄ™-25 kwietnia
Zatrudnimy recepcjonistów
Kompleks Sandra w Karpaczu zatrudni na stanowisko recepcjonisty. Twój zakres obowiązków: •Kompleksowa obsługa Gości hotelowych ( rozliczanie, meldowanie, wymeldowanie) •Przyjmowanie rezerw
Dam pracÄ™-dziÅ›, 13:44
*** Kasjer - sprzedawca ***
Zatrudnimy osobę na stanowisko kasjer – sprzedawca Praca w Jeleniej Górze (Centrum) – Podwale 25. Oferujemy: • stabilną pracę, • pracę w systemie zmianowym, • zatrudnienie na po
Dam pracÄ™-30 kwietnia
Pielęgnacja i zakładania ogrodów
Przyjmę do pracy osobę do pielęgnacji i zakładania ogrodów na terenie Jeleniej i okolicy.Mile widziana osoba z doświadczeniem.Poszukuje osoby chętnej do stałej współpracy.Więcej informacji
Dam pracÄ™-30 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group