Jelonka.com

Technik pomiary 3 D - praca na terenie Niemiec

Dodane:
16 paźdź.
Firma MMM 3D jest jednym z wiodących przedsiębiorstw i odnosi sukcesy w branży transportu mebli i logistyki na terenie Niemiec, jak rόwnież w Polsce, Szwajcarii i Austrii. Firma działa rόwnież w branży pomiarόw 3D i skanuje trόjwymiarowo pomieszczenia do planowania kuchni u klientόw.

Szukamy technika pomiarόw 3D do pracy na terenie Niemiec.

ZADANIA

- sporządzanie precyzyjnych pomiarόw w naszym systemie pomiarόw 3D dla planowania i zamawiania dopasowanego wyposażenia (kuchnie, meble, itp.)
- precyzyjne prace z urządzeniem pomiarowym - laserem dystansowym

OCZEKUJEMY

- dobrej znajomości j. niemieckiego
- wiedzy i wyobraźni technicznej
- bardzo dobrej wyobraźni przestrzennej
- dobrej znajomości komputera i oprogramowania
- zaletą będzie doświadczenie w zakresie pomiarόw kuchni i znajomość powszechnego oprogramowania planistycznego
- prawa jazdy kategorii B
- gotowości do podrόży służbowych

OFERUJEMY

- pewne przyszłościowo miejsce pracy na umowę o pracę na czas nieokreślony - niemiecka umowa o pracę,
- fachowe szkolenie i przygotowanie,
- pracę z najnowocześniejszą techniką pomiarową i teleinformatyczną,
- dobrą atmosferę pracy z odpowiedzialnym podziałem obowiazkόw w przedsiębiorstwie z wspaniałymi prespektywami na przyszłość.

Stanowisko jest odpowiednie dla sprzedawcόw kuchni, planistόw kuchni, technicznych kreślarzy.

Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne E-Mail: info@sedilog.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Dam pracę
Zatrudnię 2 szwaczki. Praca na 1-zmianę w Cieplicach. Szycie na maszynach przemysłowych. Szycie śpiworków dla dzieci. Współpraca z firmą odzieżową alvi
Dam pracę-przedwczoraj, 12:00
Opiekunka do samotnej Pani
Do opieki jest 78-letnia (10.03.1942)Pani Ludwig, waży 48 kg, 165 cm wzrostu ma 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Nowotwór- przerzutowy rak komórek nerkowych Operacja w
Dam pracę-7 paźdź.
Montazysta meblowy-pomocnik
W związku z rozwojem firmy zatrudnimy montażystę mebli kuchennych oraz pomocnika.Wymagane doświadczenie,pr.j.kat.b,nie palący,dyspozycyjny. Oferujemy stałą prace i dobre zarobki uzależnione od
Dam pracę-12 paźdź.
Firma budowlana poszukuje pracowników budowlanych
Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych, praca cały rok w młodym zgranym zespole. tel.502 049 296
Operator wózków widłowych
Firma POLCOLORIT S.A o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego Oczekiwani
Dam pracę-16 paźdź.
Pracownik budowlany
Firma budowlana poszukuje pracownika. Najlepiej z doświadczeniem. Więcej informacji pod numerem telefonu 720825670
Dam pracę-8 paźdź.
Pracownik Produkcji- montaż
Pracownik Produkcji - montaż Firma Meinert Sp. z o.o. w Jeleniej Górze przyjmie od zaraz pracownika do montażu wiązek kablowych. Praca dla kobiet i mężczyzn. System pracy 2 zmianowy. Meinert S
Dam pracę-przedwczoraj, 7:00
Biznes
Marketing sieciowy zakładanie sklepów internetowych dla klientów chcących zaopatrywać się w produkty ekologiczne codziennego użytku, pomoc przy prowadzeniu pensjonatu dorywczo, 510 665 997, Jer
Dam pracę-13 paźdź.
Lepienie pierogów!
Prosimy o CV na adres : rekrutacjabialyjar@onet.pl Praca kilka dni w tygodniu.Karpacz