Jelonka.com

Technik pomiary 3 D - praca na terenie Niemiec

Dodane:
7 sierpnia
Firma MMM 3D jest jednym z wiodących przedsiębiorstw i odnosi sukcesy w branży transportu mebli i logistyki na terenie Niemiec, jak rόwnież w Polsce, Szwajcarii i Austrii. Firma działa rόwnież w branży pomiarόw 3D i skanuje trόjwymiarowo pomieszczenia do planowania kuchni u klientόw.

Szukamy technika pomiarόw 3D do pracy na terenie Niemiec.

ZADANIA

- sporządzanie precyzyjnych pomiarόw w naszym systemie pomiarόw 3D dla planowania i zamawiania dopasowanego wyposażenia (kuchnie, meble, itp.)
- precyzyjne prace z urządzeniem pomiarowym - laserem dystansowym

OCZEKUJEMY

- wiedzy i wyobraźni technicznej
- bardzo dobrej wyobraźni przestrzennej
- dobrej znajomości komputera i oprogramowania
- zaletą będzie doświadczenie w zakresie pomiarόw kuchni i znajomość powszechnego oprogramowania planistycznego
- prawa jazdy kategorii B
- gotowości do podrόży służbowych

OFERUJEMY

- pewne przyszłościowo miejsce pracy na umowę o pracę na czas nieokreślony
- fachowe szkolenie i przygotowanie
- pracę z najnowocześniejszą techniką pomiarową i teleinformatyczną
- dobrą atmosferę pracy z odpowiedzialnym podziałem obowiazkόw w przedsiębiorstwie z wspaniałymi prespektywami na przyszłość.

Stanowisko jest odpowiednie dla sprzedawcόw kuchni, planistόw kuchni, technicznych kreślarzy.

Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne E-Mail: info@sedilog.pl
Nr ogłoszenia: 1620583

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca jako pomoc w sprzątaniu
Hotel w Karpaczu zatrudni osobę do pracy w hotelu , szczególnie w weekendy. Umowa zlecenie
Dam pracę-2 sierpnia
Mechanik / Elektromechanik
POLCOLORIT S.A. - firma o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych, w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: Mechanik – Elektromechanik (miejsce pracy: Piecho
Dam pracę-przedwczoraj, 10:38
Do prac remontowych zatrudnię
Zatrudnię budowlańca , kumatego pomocnika. Znajomość murowania , czasem położenie paru metrów płytek , ogólnie prace remontowe. UMOWA o pracę. Tygodniówki
Dam pracę-6 sierpnia
--2 godziny dziennie
Potrzebna pomoc kobiety dla słabowidzącego, który mieszka koło Jubilata. Zakres prac: zakupy, sporządzanie soków wyciskarką , sprzątanie, obsługa tabletu.
Dam pracę-przedwczoraj, 11:54
Doradca Klienta Leroy Merlin Jelenia Góra
Opis stanowiska Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artyk
Dam pracę-31 lipca
Mobilna podopieczna okolice Hannoveru SPP
Oferta nr 500 Praca dla Opiekunki do do Pani Margarete Miejscowość: 30989 Gehrden/P320 Stawka miesięczna: 1400 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych), 1800 € (działalność
Dam pracę-5 sierpnia
Kucharz
Pałac Staniszów zatrudni kucharza więc informacji telefonicznie.
Dam pracę-7 sierpnia
Oferta opieki w Rottenburg am Neckar 1400-1850€
Oferta opieki w małym mieście: Rottenburg am Neckar (kod pocztowy 72108), położonego 50 km od Stuttgartu, w terminie od 12.08.2020 na 6/8 tygodni. Oferta dla opiekunki znającej niemiecki w stopni
Dam pracę-1 sierpnia
Opieka ok. Monachium od zaraz
Szukamy opiekunki ze znajomością języka niemieckiego do pomocy 79-letniej Pani z lekką demencją. Pani choruje również na cukrzycę i ma nadciśnienie.Jest chodząca i w miarę samodzielna ( mie