Jelonka.com

Szef Kuchni - Restauracja - Karpacz

Dodane:
4 maja
Nowo otwarta restauracja na mapie Karpacza zatrudni Szefa Kuchni.

Poszukujemy doświadczonej osoby z pasją, dla której dbanie o smak, świeżość i wygląd potraw to czysta przyjemność. Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, nie bojącą się wyzwań i chcesz stale rozwijać się w sektorze usług tworząc i dbając o komfort dla gości, którzy na pewno chętnie do Ciebie wrócą – zapraszamy do zespołu profesjonalistów :)

Twój zakres obowiązków:

- organizowanie, nadzorowanie pracy Kuchni,
- układanie receptur, przygotowanie menu restauracyjnego,
- tworzenie kosztorysów dań,
- wybór dostawców produktów spożywczych,
- sporządzanie zamówień, dbanie o jakość oraz ilość produktów,
- kontrolowanie jakości serwowanych dań,
- zapewnienie wysokiej jakości obsługi i sprzedaży,
- motywowanie pracowników,
- dbanie o właściwy poziom food costu,
- znajomość przepisów HACCP,

Możemy Ci zaoferować:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w młodym, zgranym zespole,
- wysokie standardy pracy,
- możliwość samorealizacji,

@: anna.marcinkiewicz@euworkpower.eu
tel.: +48 510 926 184

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o.Euworkpower numer 21957.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Inżynier produkcji - technolog - konstruktor mebli
SKOTA - Nowo powstała firma z aspiracją stania się liderem w swojej branży Główną działalnością firmy jest produkcja mebli skrzyniowych z wykorzystaniem innowacyjnego nowoczesnego parku m
Dam pracę-5 maja
Kierownik budowy/ kierownik robót/ inżynier budowy
Firma budowlana z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje osób do pracy na stanowisko : - Kierownika Budowy, - Kierownika Robót, - Inżyniera budowy, - Brygadzisty. Zakres zadań: - Prowadzeni
Dam pracę-10 maja
Dam pracę
Poszukuje diagnosty samochodowego do pracy w podstawowej stacji kontroli pojazdów w Łomnicy praca od 01/01/2022
Dam pracę-8 maja
Pomocników na budowę
Przyjmę Pomocników do pracy na budowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na SMS.
Pracownik gospodarczy
Sandra Spa w Karpaczu zatrudni pracownika gospodarczego,prace porządkowe, obsługa sali konferencyjnych. Stałe zatrudnienie.
Dam pracę-13 maja
Opiekunka do samotnej Pani na 20.05
Do opieki  jest pani Else 92 lata (12.05.1929), ma 158 cm wzrostu i waży 66 kg Jednostki chorobowe:   osłabienie starcze po złamaniu biodra i ma naderwane ścięgno- nie ma z tym dolegliwośc
Dam pracę-6 maja
Kelner/kelnerka Kowary
Zatrudnimy do pracy kelnera/kelnerkę do restauracji Zajazd Przywodzie w Kowarach
Dam pracę-4 maja
Zatrudnimy szefa kuchni, kucharza oraz kelnerki
Pałac Lubiechowa poszukuje chętnych osób z doświadczeniem na stanowiska: -Szef kuchni -Kucharz/Kucharka -Pomoc kuchenna -Kelner/Kelnerka Oferujemy: -atrakcyjne wynagrodzenie -możliwość
Dam pracę-przedwczoraj, 15:06
Pracownik odlewni
Światowy lider w branży numizmatycznej, właściciel marki Germania Mint, w związku z rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ODLEWNI Miejsce pracy: Jelenia Góra GŁÓWNE