Jelonka.com

Stewarding

Telefon / kontakt:
rekrutacja@termykarkonosze.pl
Dodane:
17 kwietnia
Miejsce pracy: Staniszów

Twój zakres obowiązków
dbanie o ogólną czystość i porządek w miejscu pracy
współpraca z kucharzami
prace pomocnicze

Nasze wymagania
dobra organizacja pracy
dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
książeczka sanepidowska lub chęć do jej wyrobienia

Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy
atrakcyjne formy zatrudnienia
przyjazna atmosfera w pracy
elastyczny grafik
polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
spotkania integracyjne

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@termykarkonosze.pl

W CV prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Wykładowca,, opiekun osób starszych
Ośrodek kształcenia zawodowego w Jeleniej Górze poszukuje osoby, która może poprowadzić zajęcia teoretyczne w tematyce,, opiekun osób starszych,, 60h dydaktycznych. Umowa zlecenie. Możliwoś
Dam pracę-26 kwietnia
Recepcjonistka/recepcjonista do hotelu w Karpaczu
Pałac Margot SPA *** w Karpaczu zatrudni na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty na cały etat i 1/2 etatu. Jeśli: - praca z ludźmi jest Twoją pasją, a zadowolenie klienta osobistą saty
Dam pracę-wczoraj, 13:21
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Dam pracę-przedwczoraj, 16:09
Opiekun do seniora na wózku - 1750€
Termin : od 02/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Maintal Status: nowa Numer oferty: O/05945 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka niemiecki
Dam pracę-17 kwietnia
kelner śniadaniowy/kelnerka śniadaniowa
Hotel Seidorf poszukuje kelnerów śniadaniowych. Praca na jedną zmianę wymagamy znajomości języka angielskiego lub niemieckiego. Oferujemy dogodną umowę.
Dam pracę-wczoraj, 19:24
Opieka Bad Aibling od zaraz
NOWA OFERTA – OD ZARAZ NA 6-8 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling WYNAGRODZENIE - 1800-2200 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)+PREMIA ZAKWATEROWANIE – pokój
Dam pracę-22 kwietnia
Kucharz Bufetowy (K/M)
Osada Śnieżka to Rodzinny Resort w Łomnicy między Karpaczem a Jelenią Górą. Obiekt oddaje do dyspozycji 62 pokoje w części hotelowej i 272 apartamenty w wolnostojących domkach. Aktualni
Dam pracę-dziś, 15:03
Pracownik biurowy
Hotel Seidorf zatrudni pracownika na stanowisko biurowe. Wymagana znajomość pakietu Office.
Praca dla dietetyka na własnej działalności
Sprzedam dobrze prosperujący punkt dietetyczny. Praca dla Dietetyka/Specjalisty ds. żywienia w Jeleniej Górze. Zainwestuj w stabilne miejsce pracy. Pracuj samodzielnie w określonych przez siebie g