Jelonka.com

Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Dodane:
15 maja
Miejsce pracy: Mysłakowice (obok Jeleniej Góry)
praca na pół etatu

Obowiązki:
• naliczanie płac dla zleceniobiorców oraz pracowników zatrudnionych w Polsce i za granicą
• ewidencjonowanie oraz rozliczanie czasu pracy
• sporządzanie dokumentacji kadrowej
• współpraca z biurem rachunkowym
• pełne wsparcie administracyjne i organizacyjne dla zatrudnionych pracowników

Wymagania:
• min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• wiedza i doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu dokumentacji kadrowej
• doświadczenie w rozliczaniu pracowników oddelegowanych – warunek konieczny
• znajomość przepisów z zakresu prawa pracy

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• praca w przyjaznym zespole
• proces wdrożeniowy w wykonywane obowiązki
• dofinansowanie dojazdów do biura

kontakt: 513 491 308

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik ogólnobudowlany
Firma wykonująca usługi na terenie Jeleniej Góry poszukuje pracownika doświadczonego. Prace przy wznoszeniu budynków, elewacji oraz dachów. Alkoholikom dziękuję. Stawka rh uzależniona o
Dam pracę-9 maja
Hotel w centrum Jeleniej Góry- Konserwator
Zatrudnimy w pełnym wymiarze godzin konserwatora- do niedużego obiektu. Praca w godzinach nocnych : 20.00-8.00, dwie " nocki"/ dwa dni wolne. Oferujemy umowę zlecenie lub umowę o prac
Dam pracę-10 maja
Inspektor/ka służby pięter w Karpaczu
5 gwiazdkowy Hotel w Karpaczu poszukuje pracownika na stanowisko Inspektor służby pięter Zakres obowiązków Zapewnianie wysokiej jakości usług działu Obsługi Pięter poprzez nadzór i ko
Dam pracę-wczoraj, 8:27
Opiekun od zaraz/1800 euro
Do opieki jest 87-letnia pani Sylta , waży ok 60 kg, ma 158 cm wzrostu. Pani ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Pani jest po lekkim udarze, lekki niedo
Dam pracę-15 maja
Sprzedawca w sklepie odzieżowym
Szukasz pracy, jesteś energiczną osobą, kochasz modę i pracę z ludźmi? To świetnie bo marka odzieżowa DEXEN WEAR do swojego butiku w naszej galerii poszukuje fajnych i pozytywnych osób do
Dam pracę-17 maja
Zatrudnię pokojową
Przyjmę do pracy w hotelu Carmen w Karpaczu pokojową.
Dam pracę-przedwczoraj, 20:11
Brygadzista produkcji Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Realizacją planu produkcyjnego. - Delegowaniem i kontrolowan
Dam pracę-16 maja
Kucharz - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: - wykształcenie kierunkowe - zna
Dam pracę-wczoraj, 11:12
Pokojowa - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy p
Dam pracę-7 maja