Jelonka.com

Specjalista /Inżynier ds. przygotowania inwestycji

Dodane:
wczoraj, 10:42
Poszukujemy osób do wsparcia działu budowlanego przy przygotowaniu i realizacji projektów.

Wymagania:
- Wykształcenie techniczne budowlane (technik, inżynier) lub pokrewne
- Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
- Praktyczna znajomość programów MS Office, AutoCAD, Norma lub pokrewnych
- Umiejętność tworzenia przedmiarów robót i kosztorysów
- Znajomość procesu budowlanego

Mile widziane:
- Znajomość j. angielskiego
- Znajomość lokalnego rynku podwykonawców i dostawców
- Znajomość przepisów i norm w zakresie budownictwa, prawa budowlanego
- Doświadczenie w biurze projektowym, na budowie lub przy sporządzaniu kosztorysów

Zadania:
- Analiza dokumentacji technicznej
- Sporządzanie zapytań ofertowych o ceny, zbieranie i zestawienie ofert, negocjacje cenowe
- Sporządzanie kalkulacji kosztowych dla poszczególnych projektów
- Tworzenie zapotrzebowania materiałowego dla projektu
- Wsparcie kierownika projektu

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę - Korzystne warunki zatrudnienia
- Realną możliwość rozwoju zawodowego, możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
- Pracę w zgranym zespole, w międzynarodowym środowisku.
- Dofinansowanie dojazdów do pracy
- Dostęp do szkoleń, lekcji angielskiego, benefitów,
- Piątkowe obiady.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres: rekrutacja@mava.com.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Specjalista ds. administracji sprzedaży
Dla naszego klienta - czeskiej firmy z branży słodyczy poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI SPRZEDAŻY Zakres obowiązków: • pełna obsługa zamówień dot. sprzeda
Dam pracę-23 września
Do stolarni
Przyjmę pomocnika do pracy w stolarni
Dam pracę-1 paźdź.
Kelner/Barman
Hotel w Karpaczu, zatrudni osobę na stanowisko kelnera/kelnerki. Elastyczny grafik, możliwa praca w weekendy lub na stałe. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie. Zainteresowane osoby prosimy o wy
Dam pracę-27 września
Elektryk utrzymania ruchu - Jelenia Góra
Elektryk utrzymania ruchu - Jelenia Góra Miejsce pracy: Jelenia Góra Region: Dolnośląskie Solidna firma zatrudni elektryka na stanowisku technika utrzymania ruchu obiektu handlowego do wy
Dam pracę-przedwczoraj, 7:00
1750€ Opiekunka do sympatycznej seniorki
Termin : od 12/10/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Bedburg Status: nowa Numer oferty: O/06628 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą zn
Kucharz Browar Mariental Szklarska Poręba
Restauracja U Hochoła w Szklarskiej Porębie poszukuje kucharza do swojego zespołu. Jeśli gotowanie to Twoja pasja, lubisz pracować w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoje umiejętn
Dam pracę-26 września
Od zaraz! Opiekunka do seniorki - 1700€
Termin : od 08/10/2024 Język : dobry Miejscowość: Gmund Status: nowa Numer oferty: O/06650 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad
Dam pracę-przedwczoraj, 15:54
Opiekunka do Domu Seniora w Sosnówce
Prywatny Dom Opieki w Sosnówce zatrudni opiekunkę osób starszych. Miejsce pracy: Park Seniora, ul.Liczyrzepy 36, Sosnówka Wymiar etatu: pełny etat Wynagrodzenie: 5300zł Wymagania: ty
Dam pracę-2 paźdź.
Przewodnik/animator
Time Gates Bramy Czasu - jedna z największych atrakcji turystycznych w regionie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Przewodnik/Animator Jeżeli nie boisz się wyzwań, chcesz dołączyć
Dam pracę-przedwczoraj, 8:48