Jelonka.com

Specjalista ds. rozliczeń magazynowych

Dodane:
1 sierpnia
Hotel Artus Resort w Karpaczu zatrudni osobę na stanowisko specjalista ds. rozliczeń magazynowych
zakres obowiązków
-przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
-prowadzenie prawidłowej dokumentacji przyjęć i rozchodów magazynowych,
-kontrola stanów magazynowych,
-inwentaryzację magazynów kuchni. barów i Restauracji
-kontrola jakości przyjmowanych towarów.

Nasze wymagania

-wykształcenie minimum średnie,
-umiejętność obsługi programów komputerowych /preferowany system SOGA
-mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku,
-dokładność, sumienność i odpowiedzialność

oferujemy:
-stabilne zatrudnienie
-Umowę o pracę
-możliwość podnoszenia swoich kompetencji i umiejętności

CV na adres: manager@artusresort.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Firma Metal-Master poszukuje kandydatów na stanowisko: Malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych Wymagania: praktyczna wiedza z konserwacji, znajomość malowanie konstrukcji stalowych,
Dam pracę-12 sierpnia
Pielęgniarka do przychodni POZ Karpacz
Centrum Medyczne Karpacz SA zatrudni pielęgniarkę do przychodni POZ w Karpaczu. Możliwe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt.
Dam pracę-4 sierpnia
Opiekunka do samotnej Pani Elisabeth, wrzesień
Termin :od 01/09/2022 Język :dobry Miejscowość:Blomberg-Hörntrup Status:nowa Poszukujemy niepalącej i ZASZCZEPIONEJ opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego
Dam pracę-1 sierpnia
Opiekunka do Pani Gerdy. Morze
Termin : od 18/08/2022 Język : dobry Miejscowość: Kritzmow Status: nowa Opis oferty: Poszukujemy zaszczepionej opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz mile wid
Dam pracę-8 sierpnia
Trener warsztatów TUS i TZA
Fundacja Karkonoskie Centrum Rozwoju zaprasza do współpracy trenerów TZA (trening zastępowania agresji) oraz TUS (trening umiejętności społecznych). Wymagane doświadczenie w prowadzeniu ww. tr
Dam pracę-2 sierpnia
Elektromechanik
Elektromechanik Dział Utrzymania Ruchu POLCOLORIT S.A w Piechowicach Do Twoich obowiązków będzie należało: • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez utrzymanie sprawności maszyn i
Opiekunka do Pani/Marburg/1600 Euro/od 31.08
Opiekunka do starszej pani 35041 Marburg / Hesja Od 31.08.2022 do 1600,- Euro + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy tel.: 690 348 6
Kucharz, pomoc kuchenna w przedszkolu
Niepubliczne przedszkole w Jeleniej Górze poszukuje osoby chcącej podjąć pracę na stanowisku kucharza/pomocy kuchennej.
Dam pracę-11 sierpnia
Opiekunka do St. Pani 1500E od 30.08.2022
Opiekunka do starszej pani od 30.08.2022/ 29683 Bad Fallingbostel 1500,- EUR Zapraszamy do współpracy opiekunkę z komunikatywnym językiem niemieckim. Informacje o podopiecznej: - kobiet