Ogłoszeń: 3386   Czytających: 10617
Jelonka.com

Specjalista ds. Rezerwacji_ pół etatu !

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 maja
Firma prowadzi rekrutację na stanowisko: SPECJALISTA DS. REZERWACJI

Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry)

Zadania:
-wprowadzanie danych rezerwacyjnych do systemu
-praca na bazie danych/excelu
-rozwiązywanie problemów technicznych związanych z najmem kwater
-kontrola liczników/mediów
-kontakt z najemcami

Oczekujemy:
-dobrej znajomości języka angielskiego
-dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na email: tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1792865 Ważne do: 2024-05-24 15:23:55

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonistka/Recepcjonista
Dołącz do naszego zespołu w Pałacu Wojanów! Znajdujący się w sercu malowniczych Karkonoszy, Pałac Wojanów to luksusowy obiekt, który łączy historyczny urok z nowoczesnością. W związku
Dam pracę-13 maja
Murarzy i pomocników
Przyjmę do pracy na budowie Murarzy I Pomocników. Więcej informacji udzielę telefonicznie.
Dam pracę-14 maja
Przyjmę brukarza z doświadczeniem
Praca na terenie Jeleniej Góry i okolicach stawka godzinowa rozliczenie tygodniowe
Dam pracę-dziś, 10:24
Kierowca
Kierowca wywrotka doświadczenie.
Dam pracę-7 maja
Sprzątanie apartamentów
Poszukuje Pani do sprzątania apartamentów. Wymagania: prawo jazdy i samochód. Mile widziane doświadczenie w zawodzie. Zwrot kosztów dojazdu. Elastyczne godziny pracy. Umowa zleceni
Kucharz - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: - wykształcenie kierunkowe - zna
Dam pracę-dziś, 11:12
Magazynier
Praca jako magazynier w hurtowni spożywczo-tytoniowej zlokalizowanej w Jeleniej Górze. Przedział wiekowy 20-50 lat. Godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku. Awaryjnie wymagane prawo jazdy ka
Kucharz
Praca dla Kucharza w Hotel Bergo Resort & Spa Szklarska Poręba Do obowiązków osoby na tym stanowisku pracy należy: • Przygotowywanie posiłków zgodnie ze stworzonymi recepturami i przepisa
Kelner/kelnerka
Restauracja Karpacka w Karpaczu górnym poszukuje kelnera lub kelnerki. Osoby z doświadczeniem mile widziane, jednak istnieje także możliwość odpowiedniego doszkolenia. Elastyczny grafik, praca w
Dam pracę-wczoraj, 12:00