Jelonka.com

Specjalista ds. Informatyki

Dodane:
11 stycznia
ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze jest dynamicznie rozwijającą się firmą w branży meblarskiej. Istniejemy na rynku ponad 70 lat. Jako jedni z pierwszych w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z firmą IKEA i od 40 lat pomagamy w ten sposób podnosić komfort życia. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Jeśli interesuje Cię :
• ciekawa i pełna wyzwań praca w prężnie rozwijającej się Firmie
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• dobra atmosfera pracy i wsparcie osób z dużym doświadczeniem

to prześlij swoją aplikację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. INFORMATYKI

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
• zarządzanie systemami Windows i Linux
• zarządzanie bazami danych MySql, MSSQL
• zarządzanie oraz konfiguracja urządzeń i systemów sieciowych
• dbanie o ciągłość działania usług sieciowych
• nadzór nad systemem kopii zapasowych
• dbanie o sprawną i bezpieczną instalację, konfigurację sprzętu i oprogramowania
• wsparcie użytkowników - przyjmowanie i obsługa zgłoszeń od pracowników
• prowadzenie i aktualizacja dokumentacji
• umiejętność realizowania projektów własnych jak i pracy w zespole

Jakie są Nasze wymagania?
• wykształcenie wyższe techniczne informatyczne/elektroniczne bądź pokrewne
• minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku specjalista ds. informatyki lub pokrewnym
• zaawansowana wiedza z zakresu:
 znajomości serwerów firmy DELL lub HP
 Windows Server AD, Hyper-V, IIS
 zagadnień sieciowych LAN/WAN/VLAN
 konfiguracji urządzeń sieciowych (switche - zarządzane, routery)
 instalacji i konfiguracji sprzętu i oprogramowania (serwery, macierze, stacje robocze, drukarki)
• dobra wiedza z zakresu:
 zagadnień bezpieczeństwa sieci (zapory sieciowe, IPS, IDS)
 obsługi systemów Windows
 bazy danych (MSSQL, MySQL)
 kopii zapasowych
 znajomość protokołów i zagadnień VPN
• podstawowa wiedza z zakresu:
 obsługi systemów Linux
 ISO 27001
 VoIP
• prawo jazdy kat. b

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość programu Comarch ERP XL
• podstawowa umiejętność programowania: C#, Bash, PHP, T-SQL
• znajomość rozwiązań Cisco, Visual Studio
• konfiguracja urządzeń UTM

Oferujemy Ci:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS)
• wdrożenie i pełne wsparcie przy wprowadzaniu w powierzone obowiązki
• realny wpływ na funkcjonowanie firmy

Oferty w postaci CV można składać w Dziale Personalnym lub przesłać na adres kariera@zorka.pl z dołączoną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ZORKA Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, zgodnie z rozporządzeniem UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych, RODO).”
„Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ZORKA Sp. z o.o. w Jeleniej Górze (administratora danych) moich danych osobowych, które zostały zamieszczone w przekazanych przeze mnie dokumentach (CV, życiorys, list motywacyjny) w celu przeprowadzenia dalszych rekrutacji, w okresie do zakończenia następnego roku kalendarzowego licząc od daty przekazania do administratora danych moich dokumentów.”

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 756466303

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pośrednik do biura nieruchomości
Zatrudnię doświadczonych pośredników do biura nieruchomości w centrum Jeleniej Góry. Atrakcyjne warunki współpracy. Wymagania: - samochód - doświadczenie w pracy jako pośrednik nieruch
Dam pracę-9 stycznia
Hotel Seidorf ratownik wodny
Hotel Seidorf Ratownik wodny Poszukujemy kandydatów do stałej, całorocznej współpracy. Oczekiwania: • Uprawnienia Ratownika Wodnego z KPP, • Aktualna książeczka sanitarno-epidemi
Dam pracę-18 stycznia
Order Picker - Berlin
Zakres obowiązków: Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów Skanowanie towarów Inwentaryzacja Ogólne prace magazynowe Oferujemy: Różnorodny zakres
Dam pracę-14 stycznia
Inżynier d/s ofertowania
Firma ASAP poszukuje Kandydata/ki na stanowisko Inżynier ds. ofertowania Obecnie firma realizuje budowę trzech budynków hotelowych w Szklarskiej Porębie oraz jednego budynku hotelowego w Karpac
Dam pracę-dziś, 8:46
Kierowca TAXI - na własnym aucie
Poszukujemy kierowców z prawo jazdy kat. B i własnym autem do współpracy z firmą TANIE TAXI (mile widziani kierowcy z innych firm) Wymagamy: * Niekaralność * Badania lekarskie + psychote
Osoba do opieki
Poszukiwana osoba do opieki nad osobą starszą, z niepełnosprawnością w każdy weekend ( noc ) z soboty na niedzielę. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, uczciwej. Nie odpowiadamy na sms.
Dam pracę-19 stycznia
Praca w biurze rachunkowym
Zatrudnimy pracownika do biura rachunkowego. Preferowane doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz kadr i płac. Oferty prosimy wysyłać na adres: praca.ksiegowi@wp.pl
Dam pracę-przedwczoraj, 16:30
Kierownik robót
Firma ASAP poszukuje Kandydata/ki na stanowisko Kierownik robót Obecnie firma realizuje budowę trzech budynków hotelowych w Szklarskiej Porębie oraz jednego budynku hotelowego w Karpaczu. Na po
Dam pracę-dziś, 8:38
Opiekunka do Pani Od 02.03.2021 Kirtorf Lehrbach
Opiekunka do starszej pani 36320 Kirtorf Lehrbach / Hesja / między Alsfeldem i Marburgiem Od 02.03.2021 na 6-8 tyg do 1400 EUR + opłacony przejazd + premia Wielkanocna 100 Euro Wymagania: języ
Dam pracę-wczoraj, 12:18