Jelonka.com

Ślusarz

Telefon / kontakt:
75 306 1034 praca@arf.pl
Dodane:
5 maja
Ślusarz
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej.
• Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali,
• Dbanie o prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.
• Prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego.
• Przyjmowanie i zdawanie materiałów na stanowisku pracy
Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe.
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
• Praktyczna znajomość technologii obróbki metali.
• Znajomość rysunku technicznego.
• Duże zdolności manualne
• Umiejętność obsługiwania uniwersalnych przyrządów pomiarowych (miara, suwmiarka, itp.)
Oferta pracodawcy:
• Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Praca w zakresie produkcji jednostkowej.
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Sprzątaczka biurowa - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 7
Dam pracę-przedwczoraj, 18:00
Spawacz
Spawacz Twój zakres obowiązków: • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją rysunkową i techniczną; • Wykonywanie podstawowych prac ślusarskich; • Obsługa elektronarzędzi konieczny
Dam pracę-5 maja
Pokojowa - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy p
Dam pracę-7 maja
Alpejski**** zatrudni
Hotel****Alpejski w Karpaczu poszukuje do swojego zespołu nowych pracowników kelnera/kelnerkę (wysokie zarobki) oraz pomoc kuchenną. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną, z
Kierownik działu utrzymania ruchy
Kierownik działu utrzymania ruchy. • Opis stanowiska: • Organizacja i nadzór działu utrzymania ruchu (dział napraw i remontów, dział eteryczny, dział obsługi cynkowni) • Utrzymanie d
Operator lini produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-6 maja
Zatrudnię hydraulika
Zatrudnię hydraulika od zaraz praca na terenie Jeleniej Górze.
Opiekunka do Pani/1700/30.05
Opiekunka do starszej pani 37079 obrzeża Göttingen/ Dolna Saksonia Od 30.05.2024 na 6 tygodni do 1700 ,- EUR miesięcznie + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość języka
Dam pracę-przedwczoraj, 13:56
Dekarze/Rusztowania/Budowa/ DE
Praca w Niemczech od zaraz. Poszukiwani pomocnicy, dekarze, rozbiórki, rusztowania, montaż regałów, prace drogowe. Firma proponuje Zaliczki + kwatera +wysokie płatności. Biuro czynne w godz. 8-1
Dam pracę-14 maja