Sanatorium MSWiA zatrudni Kierownika Zakładu Przyrodoleczniczego

Dodane:
wczoraj, 14:07
SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze, nowoczesna i stabilna firma zajmująca się branżą medyczną z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji, zatrudni
KIEROWNIKA ZAKŁADU PRZYRODOLECZNICZEGO
Wymagania i oczekiwania:
- wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku fizjoterapii – mile widziany tytuł specjalisty
- tytuł prawa wykonywania zawodu fizjoterapeuty
- minimum 5-letni staż pracy w zawodzie – mile widziane doświadczenie na kierowniczym stanowisku / doświadczenie związane z koordynowanie i kierowaniem zespołem ludzkim, a także doświadczenie w branży uzdrowiskowej
- sumienność i dokładność oraz kultura osobista
- predyspozycje do kierowania zespołem pracowników, umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz działu
- komunikatywność i łatwość przekazywania informacji oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów
- zdolność kreatywnego i analitycznego myślenia
- samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, systematyczność, rzetelność i dokładność
- umiejętność stosowania i interpretacji przepisów
- praktyczna umiejętność obsługi programów komputerowych
- gotowość do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy
- odpowiedzialne podejście do obowiązków
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Zakres obowiązków:
- organizacja pracy działu oraz sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracownikami a także koordynacja, monitoring i kontrola jakości realizowanych przez nich zadań – prowadzenie dokumentacji i raportowanie wyników pracy Zakładu
- opracowywanie instrukcji i procedur dotyczących realizowanych zadań działu, w tym procedur jakościowych
- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w oparciu o system informatyczny funkcjonujący w Sanatorium – nadzór nad jej prowadzeniem przed podległych pracowników
- wykonywanie zabiegów leczniczych oraz konsultacji fizjoterapeutycznych, a także współpraca z lekarzami
- zapewnienie odpowiedniej realizacji i jakości świadczonych usług rehabilitacyjnych
- wprowadzanie nowych technik i metod fizjoterapeutycznych oraz aktywne szkolenie podległego personelu
- planowanie i realizacja ilości świadczeń medycznych adekwatnej do wartości umów podpisanych przez Sanatorium

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę lub kontrakt B2B
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
- ciągły rozwój i samorealizację oraz pracę w zgranym i profesjonalnym zespole wraz z nowoczesnym wyposażaniem

Wymagane dokumenty
1) CV,
2) dokumenty potwierdzające wykształcenie i staż pracy oraz prawo wykonywania zawodu,
3) inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach,
4) Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na stanowisko Kierownik Zakładu Przyrodoleczniczego w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowym MSWiA „AGAT” w Jeleniej Górze (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE . L.
2016.119.1 z dnia 4 maja 2016 r.)
prosimy przesyłać na adres e-mail: sekretariat@sanatorium-agat.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami w celu umówienia terminu rozmowy.

Więcej z kategorii Dam pracę

Manager działu Służby Pięter w 5* hotelu
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-15 paźdź.
Pomoc na magazynie
Przyjmę do pracy chętnych do przyuczenia w branży handlowo - warzywnej. Więcej informacji pod numerem telefonu 604528592 w godzinach od 18-20 w dni robocze. Stawka godzinowa od 20 do 35 złoty
Dam pracę-16 paźdź.
Opiekunka do małżeństwa - 1800€ + premia!
Termin : od 30/11/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Vechelde Status: nowa Numer oferty: O/06670 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemiec
Dam pracę-wczoraj, 13:38
1800€Opiekunka do seniora + bonus za szybki wyjazd
Termin : od 20/10/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Bramsche Status: nowa Numer oferty: O/06669 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajomości
Dam pracę-17 paźdź.
Pomocnik biurowy
POMOCNIK BIUROWY W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy wsparcia biurowego: miejsce pracy: centrum Jeleniej Góry Opis stanowiska: • wsparcie administracyjne i organizacyj
Przyjmę na budowę
Przyjmę do pracy na budowie. Praca na terenie Jeleniej Góry.
Dam pracę-20 paźdź.
Poszukuję Pani na stanowisko zmywak
Posiadam ofertę pracy w Karpaczu na stanowisko zmywak, więcej informacji zapraszam pod numer tel: 723 448 289.
Specjalista ds.Marketingu i Analiz
Rezydencja Aqua to nowoczesny obiekt, zlokalizowany przy SkiArenie Szrenica w Szklarskiej Porębie, oferujący funkcjonalność i wysoką jakość wykończenia oraz wysokie standardy jakości obsługi
Dam pracę-18 paźdź.
1750€ Opiekun/opiekunka do seniora z kotem
Termin : od 10/11/2024 Język : dobry Miejscowość: Calberlah Status: nowa Numer oferty: O/06685 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunki z dobrą znajomością jęz
Dam pracę-22 paźdź.