Jelonka.com

Rekrutacja Automatyk nr ref. AUT 14/2024

Dodane:
wczoraj, 13:08
Jelenia Plast Sp. z o.o. należy do czołowych producentów AGD z tworzyw sztucznych w Europie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Automatyk
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Nr ref. AUT 14/2024
Zadania:
• Programowanie i Obsługa robotów przemysłowych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi
• Obsługa znakowarek laserowych i systemów wizyjnych
• Montaż i naprawa urządzeń automatyki
• Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn
• Raportowanie i rozliczanie ze zleconych zadań
• Budowa urządzeń wsparcia produkcji

Wymagania:
• Wykształcenie techniczne
• Dyspozycyjność
• Obsługa komputera

Mile widziane:
• Uprawnienia SEP
• Wiedza techniczna z zakresu elektryki, pneumatyki, robotyki
• Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn

Oferujemy:
• Zdobycie doświadczenia z zakresu Utrzymania Ruchu
• Udział we wdrażaniu nowych technologii z dziedziny automatyki i robotyki – m.in. najnowocześniejsze znakowarki hybrydowe, roboty kartezjańskie oraz 6-osiowe
• Wdrażanie nowych automatyzacji i linii produkcyjnych
• Szkolenia w zakresie obsługi i programowania robotów, systemów wizyjnych i urządzeń laserowych
• Udział w targach i seminariach branżowych
• Możliwość rozwoju zawodowego w zespole nastawionym na dynamiczne zmiany
• Współpracę w ramach umowy o pracę na pełny etat oraz system premiowy
• Atrakcyjny pakiet socjalny min.: opieka medyczna, karty sportowe, karnety na basen, karty podarunkowe z okazji świąt, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, dofinansowanie do usług i imprez turystycznych, kulturalnych i sportowych

zgłoszenia prosimy składać na adres: kadry@jeleniaplast.com w tytule maila prosimy o podanie nr ref.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi kryteria rekrutacyjne.
Prosimy o umieszczeniu w CV następującej zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych: formularzu aplikacyjnym, CV i liście motywacyjny przesłanych przeze mnie do celów prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które obecnie aplikuję w Jelenia Plast Sp. z o.o.
Może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych listownie na adres ul. Spółdzielcza 47; 58-500 Jelenia Plast, przez e-mail: odo@jeleniaplast.com Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.
Administratorem danych jest Jelenia Plast Sp. z o.o. z siedzibą w 58-500 Jelenia Góra ul. Spółdzielcza 47. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane zbierane na potrzeby tylko aktualnej rekrutacji będą przechowywane przez okres dwóch miesięcy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych do ich poprawiania, do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie oraz zlecenia ich usunięcia przed wyznaczonym terminem. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli dane nie są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Więcej z kategorii Dam pracę

Kelner bufetowy na weekendy
Hotel Seidorf 5* Poszukujemy kelnera bufetowego na weekendy. Stawka 32brutto/h Wymagania: -Doświadczenie w restauracji będzie dużym atutem -Język Angielski -komunikatywnie
Dam pracę-21 paźdź.
Szukam pracowników do prac wykończeniowych
Szukasz pracy w miłej atmosferze, w spokoju,w przyjaznym gronie. W ekipie,której panuje harmonia,organizacja i chęć do pracy. Jeśli jesteś osobą samodzielną to dobrze trafiłeś. Szukam pr
Dam pracę-15 paźdź.
Recepcjonistka / Recepcjonista
Czarny Kamień Resort&SPA w Szklarskiej Porębie poszukuje osoby na stanowisko: * Recepcjonistka / Recepcjonista * Jeśli jesteś osobą łatwo nawiązującą kontakt z ludźmi i pozytywnie nast
Dam pracę-17 paźdź.
Pracownicy ogólnobudowlani
Praca m.in. przy elewacjach, tynkach, wykończeniu wnętrz więcej informacji pod nr 794496900
Opiekun do leżącego seniora - 1750€
Termin : od 17/11/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Hürth Status: zastępstwo Numer oferty: K/01026 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna z komunikatywną znajomością języka ni
Dam pracę-18 paźdź.
Tynkarz
Firma Ergo System zatrudnieni tynkarzy Praca w Jeleniej Gorze i okolicach Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Premie Samochód służbowy Praca na maszynie Kaleta Zapraszamy
Dam pracę-19 paźdź.
Montażysta
Przyjmę pracownika do montażu okien Lok. Jelenia Góra
Dam pracę-przedwczoraj, 8:57
Praca na budowie
Szukam pracownika na budowę
1700€ Opiekunka do seniora - bez nocek i transferu
Termin : od 01/11/2024 Język : dobry Miejscowość: Stutensee Status: zastępstwo Numer oferty: K/01664 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą znajomością języka nie
Dam pracę-22 paźdź.