Jelonka.com

Recepcjonistka, barmanka, kucharz, kucharka

Dodane:
10 maja
Pensjonat w Przesiece zatrudni: recepcjonistkę, barmankę,kucharza,kucharkę.
Informacja pod nr. 519 525 935

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Murarz ze znajomością j. niemieckiego
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw. Możliwe zarobki do 18 000 zł Miejsce pracy: teren Niemiec Ofe
Dam pracę-15 maja
Sprzątaczka biurowa - Jelenia Góra
Grupa Kapitałowa Clar System (www.clarsystem.pl) to lider branży usług facility management, sprzątania i ochrony. Zatrudniamy ok. 10 000 pracowników na terenie całego kraju. Zaufało nam ponad 7
Dam pracę-16 maja
Fresh Kebab zatrudnimy
Zatrudnimy osobę do pracy. Praca na cały etat Obowiązki: obsługa klienta obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego przygotowywanie posiłków/bieżącej produkcji dbanie o czys
Dam pracę-wczoraj, 20:37
Operator linii produkcji pelletu
OPIS Obowiązki: Obsługa maszyn produkcyjnych. Kontrola jakości produktu. Prace porządkowe i serwisowe. Realizacja zleceń produkcyjnych. Utrzymanie maszyn w dobrym stanie technicznym. Praca
Dam pracę-17 maja
Kucharz - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: - wykształcenie kierunkowe - zna
Dam pracę-dziś, 11:12
Zatrudnię pokojową/śniadaniową w centrum Karpacza
Zatrudnię osobę do sprzątania apartamentów oraz przygotowywania i wydawania śniadań w pensjonacie w centrum Karpacza. Stawka początkowa 25zł/h netto. Praca w godzinach 7.00-15.00 polega na:
Ustawiacz maszyn
Meinert Sp. z o.o. spółka córka firmy ARCUS Components GmbH produkuje lampki sygnalizacyjne, konfekcjonuje proste lice oraz zespolone wiązki kablowe wysokiej jakości. Aktualnie dla wzmocnienia n
Dam pracę-13 maja
Opiekunka z pieskiem do małżeństwa - 1850€
Termin : od 14/05/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Mellinghausen Status: nowa Numer oferty: O/06027 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz komunikat
Dam pracę-8 maja
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 16.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Dam pracę-7 maja