Jelonka.com

Recepcjonista

Dodane:
4 maja
Hotel w Karpaczu zatrudni pracownika działu recepcji i rezerwacji. Praca w trybie ciągłym wraz ze zmianami nocnymi. Umowa o pracę.
Obowiązki :
Przyjmowanie i rejestrowanie gości
Zarządzanie kartami dostępu i prowadzenie ewidencji oraz archiwizacja dokumentów
Dbanie o dobre relacje z Gościem i wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:
Znajomość j. obcego w stopniu dobrym
Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
Łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji
Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne

CV na adres kierownikrecepcji@artusresort.pl lub telefonicznie

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz
W związku z rozwojem naszej Restauracji szukamy osoby na stanowisko KUCHARZ do Restauracji w Jeleniej Górze lub Michałowicach. Oczekujemy: * doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,  * um
Dam pracę-5 maja
Zlecenie na 1 miesiąc do Podopiecznej - SPP
Oferta nr 440 Praca dla Opiekunki do Pani Renaty Miejscowość: 30923 Garbsen/PP/BK Stawka miesięczna: 1450 Euro (umowa zlecenie z ubez. w niemieckiej kasie chorych) 1800 Euro (własna działalno
Dam pracę-przedwczoraj, 10:57
Kucharz/Kucharz śniadaniowy/Restauracja/Karpacz
Do nowo otwartej restauracji na mapie Karpacza poszukujemy Kucharza specjalizującego się w kuchni polskiej/europejskiej, bądź Kucharza śniadaniowego. Jeżeli jesteś osobą z pasją dla której d
Dam pracę-13 maja
Sprzedawca-kierowca-magazynier hurtownia Autos
Od kandydatów oczekujemy: ● zor­ga­ni­zo­wa­nia, su­mien­no­ści, do­kład­no­ści i od­po­wie­dzial­no­ści, ● umie­jęt­no­ści pra­cy w ze­spo­le, ● spraw­no­ści
Dam pracę-12 maja
Opiekunka do Pana/Göttingen/od 29.05/1500 Euro
Opiekunka do starszego Pana 37081 Göttingen Od 29.05.2021 na 6 tyg. do 1500,- EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywny lub dobry j. niemiecki + prawo jazdy tel: 572 366 022 Inform
Dam pracę-7 maja
Monter konstrukcji stalowych_Mons
Podejmie współprace z monterami konstrukcji stalowych, miłe widziana ekipa 4 osób. Praca w miejscowości Mons. Wymagany certyfikat VCA i IPAF, własna działalność A1. tel. +48 510 926 234
Dam pracę-6 maja
Pomocników na budowę
Przyjmę Pomocników do pracy na budowie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na SMS.
Miesięczne zastępstwo na 15.05
Do opieki jest 83-letni Pan Josef Anton (ur. 28.08.1938), 78kg, 179 cm wzrostu, ma przyznany 2 stopień niepełnosprawności. Jednostki chorobowe: Zaawansowana demencja. Orientacja- miejscowa -
Dam pracę-10 maja
Kelner / kelnerka - atrakcyjne wynagrodzenie
Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwa praca w pełnym lub niepełnym wymiarze dla chętnych lub w wybrane dni tygodnia. Praca także dla studentów. =============== Jesteśmy firmą specjal