OgÅ‚oszeÅ„: 3205   CzytajÄ…cych: 9182
Jelonka.com

" Złota rączka "_ Praca Mysłakowice

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 kwietnia
Poszukuje pracowników ogólnobudowlanych " Złota rączka "

Zakres obowiązków:
- Prace wykończeniowe, malowanie, tynkowanie.
- Drobne naprawy elektryczne, hydrauliczne.

Wymagania:

- Doświadczenie.
- Zaangażowanie.
- Sumienność.
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę/ B&B w stabilnej i prężnie rozwijającej firmie z siedzibą w Mysłakowicach.


Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na email tatiana.bilenia@regess.eu
Nr ogłoszenia: 1790007 Ważne do: 2024-04-30 11:19:53

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik Biurowy
Firma "Meblowa2" z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje osoby do pracy na stanowisku biurowym. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm stolarskich oraz majsterkowiczów. Prowadzimy
Dam pracÄ™-23 kwietnia
Spawacz
Firma Hagemann w Kowarach - producent części i oprzyrządowania kolejowego oraz konstrukcji stalowych, zatrudni osoby na stanowisko Spawacz. Oferujemy: - umowę o pracę - pracę przy interes
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Zlecę dwa przyłącza wodno-kanalizacyjne
Zlece dawa przyłącza wodno-kanalizacyjne w Jeleniej Górze. Pierwsze zlecenie: doprowadzić wodę sanitarną do budynku jednorodzinnego oraz kanalize. Drugie zlecenie doprowadzić kanalize do paw
Dam pracÄ™-przedwczoraj, 11:17
Opiekunka do miłej seniorki - zastępstwo; do 1700€
Termin : od 05/05/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Grebin Status: zastępstwo Numer oferty: K/01460 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną lub dobrą znajom
Dam pracÄ™-18 kwietnia
Pokojowa do pensjonatu w Karpaczu
PrzyjmÄ™ pokojowÄ… do pensjonatu w Karpaczu - os. Skalne. ProszÄ™ o kontakt nr tel. 793-440-568
Dam pracÄ™-21 kwietnia
Åšlusarz
Ślusarz Twój zakres obowiązków: • Wykonywanie elementów, półproduktów na podstawie dokumentacji technicznej. • Obsługa urządzeń maszyn do obróbki mechanicznej stali, • Dbanie o p
Dam pracÄ™-26 kwietnia
Doświadczony Pracownik Budowlany
Dam pracę dobrze płatną, szukam pracownika z doświadczeniem budowlanym, elewacje ,dach .
Dam pracÄ™-22 kwietnia
Operator wózka widłowego/Logistyk wewnętrzny
Operator wózka widÅ‚owego/Logistyk wewnÄ™trzny Opis stanowiska: • ZaÅ‚adunek i zabezpieczanie wyrobów gotowych i półproduktów do transportu wewe i zew • Przewożenie towarów i materiaÅ
Dam pracÄ™-wczoraj, 8:33
Praca w ogrodnictwie w Karpaczu
Zatrudnię energiczną kobietę do pracy w ogrodnictwie Karpaczu. Praca przy pakowaniu roślin.
Dam pracÄ™-22 kwietnia
© 2002-2024 Highlander's Group