Jelonka.com

Przedstawiciel Handlowy-okna

Dodane:
8 maja
Zatrudnimy do sprzedaży bezpośredniej okien, rolet i bram garażowych

Wymagania:

komunikatywność,
dyspozycyjność,
zaangażowanie w pracę,
prawo jazdy kat. B,
wykształcenie średnie.

Zadania:
nawiązywanie nowych kontaktów,
obsługa inwestycji
kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
praca w biurze i w terenie.

Oferujemy:

przeszkolenie w zakresie oferty produktowej,
atrakcyjne warunku pracy,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
samochód służbowy, telefon

Cv prosimy kierować biuro@oknakopaczel.pl

Więcej z kategorii Dam pracę

Konserwator
Poszukiwana osoba do pracy na stanowisku KONSERWATOR do hotelu Vivaldi w Karpaczu. Cv proszę przesyłać na adres agata.orzol@vivaldi.pl. Kontakt telefoniczny w godzinach 7-15.
Dam pracę-7 maja
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • znajomość specyfiki pracy w
Opieka Bad Aibling od 16.05.2024
NOWA OFERTA- WYMIANA – OD 16.05.2024 NA 6 TYGODNI LOKALIZACJA – 83043 Bad Aibling – mieszkanie 70 m2 WYNAGRODZENIE - 1700-1950 euro miesiąc (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
Koordynator w dziale budowy maszyn (k/m)
Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 22 największy dostawca podzespołów m
Dam pracę-14 maja
Dekarz_ Praca od już _ Mysłakowice
Firma budowlana zatrudni dwóch dekarzy, przeróbka dachu w Mysłakowicach. Blacha, konstrukcja. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny.
Dam pracę-8 maja
Kelner - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: Kelner – Barman Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i
Dam pracę-przedwczoraj, 10:21
Praca dodatkowa w Szklarskiej Porębie
Zatrudnię kobietę (pracującą lub uczącą się zaocznie) ze Szklarskiej Poręby lub Piechowic. Praca (obsługa klienta Groty Solnej) w zależności od potrzeb od 1 do maksymalnie 2 tygodni w mi
Dam pracę-13 maja
Kierowca
Kierowca wywrotka doświadczenie.
Brygadzista produkcji Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: BRYGADZISTA PRODUKCJI Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? - Realizacją planu produkcyjnego. - Delegowaniem i kontrolowan
Dam pracę-16 maja