Jelonka.com

Pracownik techniczny/Konserwator obiektu

Telefon / kontakt:
578 055 488 / biuro@rezydencjaaqua.pl
Dodane:
15 maja
Rezydencja AQUA w Szklarskiej Porębie zatrudni na stanowisko pracownika technicznego/konserwatora obiektu.

Zadania:
drobne naprawy serwisowe i konserwacyjne,
usuwanie awarii instalacji i urządzeń niewymagających ingerencji wyspecjalizowanych firm,
prace remontowo-naprawcze,
utrzymanie czystości na obiekcie i terenie należącym do niego.

Wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
samodyscyplina i dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt,
mile widziane prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia elektryczne.

Oferujemy:
umowę o pracę na pełen etat,
praca dwuzmianowa w godzinach 7:00-22:00,
stabilne zatrudnienie,
satysfakcjonujące wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: biuro@rezydencjaaqua.pl w tytule maila wpisując: CV Pracownik techniczny/Konserwator obiektu lub bezpośredni kontakt telefoniczny z Menadżerem Obiektu - Pauliną Młodnicką pod numerem: 578 055 488.

Więcej z kategorii Dam pracę

Pomoc kuchenna
Zespół poszukuje do swojego grona pomocy kuchennej. Więcej informacji pod numerem telefonu 667130728.
Dam pracę-wczoraj, 7:59
Recepcjonistka/Recepcjonista Karpacz
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Do naszego młodego, otwarteg
Dam pracę-wczoraj, 8:32
Masażysta/ fizjoterapeuta
Hotel Bergo Resort & Spa 5* w Szklarskiej Porębie Zakres obowiązków: Wykonywanie masaży klasyczny oraz relaksacyjnych, a także rytuałów pielęgnacyjnych ciała. Wykonywanie wykonywani
Dam pracę-7 maja
Pokojowy/Pokojowa
Termy Karkonosze poszukują osób na stanowisko Pokojowa/Pokojowy w Staniszowie. Obowiązki: - Wykonywanie czynności z utrzymaniem czystości w pokojach, apartamentach, częściach wspólnych w
Dam pracę-15 maja
Kierowca do restauracji w Cieplicach
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni osobę na stanowisko kierowca. Dobra warunki pracy i wynagrodzenie. Więcej informacji pod numerem telefonu 665163087.
Dam pracę-17 maja
Opiekunka do małżeństwa / od 06.06 / 1900 Euro
Opiekunka do starszego małżeństwa 37186 Moringen/ Dolna Saksonia / 30 km do Getyngi Od 06.06.2024 na okres 6 tygodni do 1900 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Specjalista/ka ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Mysłakowice (obok Jeleniej Góry) praca na pół etatu Obowiązki: • naliczanie płac dla zleceniobiorców oraz pracowników zatrudnionych w Polsce i za granicą • ewidencjon
Recepcjonistka/ Recepcjonista
Jelenia Struga MEDICAL SPA poszukuje osoby do pracy na stanowisku Recepcjonisty/Recepcjonistki. System zmianowy 2 na 2 w wymiarze 12 godzinnym (8:00 - 20:00). Zakres obowiązków: - sprawna, prof
Zatrudnię masażystki dobre warunki
Zatrudnię masażystki - praca w centrum Jeleniej Góry.
Dam pracę-wczoraj, 16:08