Jelonka.com

Pracownik obróbki drewna

Dodane:
12 stycznia
Firma z Karpnik k. Jeleniej Góry, która specjalizuje się w produkcji z drewna klejonego zatrudni pracowników do produkcji i obróbki elementów drewnianych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00 lub do ustalenia na innych zasadach

Zakres obowiązków:
• prosta obróbka drewna
• obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
• odbiór elementów, sortowanie i układanie na palety
• bieżąca kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych
• postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
• przestrzeganie zasad BHP
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane doświadczenie w obróbce drewna i zdolności manualne
• punktualność
zapraszam do kontaktu mailowego office@flywood.pl lub telefonicznego 602716000;

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka z prawem jazdy na 30.01
Do opieki jest 62-letnia Pani Anita (ur. 06.04.1958), 85kg, 170cm wzrostu. Jednostki chorobowe: Pani jest po udarze, porusza się na wózku inwalidzkim, bardzo pomaga w transferze. Podopieczna m
Dam pracę-12 stycznia
Serwisant / Automatyk w Dziale utrzymania ruchu
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-14 stycznia
Kierowca kategorii B
Zatrudnimy kierowcę kategorii B na 2 tygodniowe wyjazdy do Niemiec busem plandeką 3,5t. Mile widziane doświadczenie. Zapraszam
Dam pracę-15 stycznia
Kierownik robót
Firma ASAP poszukuje Kandydata/ki na stanowisko Kierownik robót Obecnie firma realizuje budowę trzech budynków hotelowych w Szklarskiej Porębie oraz jednego budynku hotelowego w Karpaczu. Na po
Dam pracę-dziś, 8:38
Recepcjonistka
Pensjonat w Przesiece zatrudni recepcjonistkę. Praca w młodym zespole. Inf. 519 525 935
Dam pracę-16 stycznia
Hotel Seidorf - Recepcjonista
Hotel Seidorf Recepcjonista Zakres zadań: • profesjonalna obsługa gości • meldowanie gości, pobieranie płatności za pobyt, wystawianie FV • przyjmowanie rezerwacji oraz sprzedaż mi
Remonty, wykończenia
Zatrudnię do pracy przy wykończeniach i remontach mieszkań. Potrzebny fachowiec i pomocnik. Rozliczanie za wykonaną pracę lub stawka godzinowa, pomocnik 15zł fachowiec od 18 do 20zł/h. Pierwsze
Dam pracę-17 stycznia
Kucharka,Kucharz -tradycja smaku! zarobki!
Tylko dla szukający stabilnej pracy,solidnych, dla których kuchnia jest pasją.Oczekujemy dyspozycyjności,zaangażowania,wysokiej kultury osobistej.Nie tolerujemy trudnych nałogów.Bardzo dobre za
Opieka w Niemczech do samotnego Pana
Do opieki jest 72-letni Pan Albin (ur. 30.12.1948), 80 kg, 176cm wzrostu, ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Pan jest po zawale serca i wylewie. Ma sparaliżowaną lewą stronę ciała
Dam pracę-18 stycznia