Jelonka.com

Pracownik działu księgowości

Dodane:
16 września
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni pracownika do działu księgowości.
Zakres obowiązków:
• weryfikacja rachunkowa i podatkowa dowodów księgowych,
• księgowanie wyciągów,
• weryfikacja należności i sporządzanie wezwań do zapłaty,
• księgowanie faktur,
• rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych,
• udział w badaniu przez Biegłego Rewidenta oraz przygotowanie materiałów do sprawozdania finansowego oraz dokumentacji potrzebnej do badania,
• segregowanie i porządkowanie zaksięgowanych dokumentów i ich prawidłowe gromadzenie.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie ekonomiczne (mile widziane kierunkowe: rachunkowość, finanse),
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
• samodzielność i wysoka umiejętność organizacji swojej pracy,
• dokładność, wnikliwość oraz terminowość w wykonywaniu obowiązków,
• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Nr ogłoszenia: 1627367

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca dla szwaczki
Firma szwalnicza z Jeleniej Góry przyjmie do pracy wykwalifikowane szwaczki. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia. Możliwość dorobienia na emeryturze. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefo
Dam pracę-17 września
Kelnerka, pomoc kuchenna, pokojowa
Zatrudnię do małej restauracji i pensjonatu w Karpaczu osoby na wyżej wymienione stanowiska. Osoby uczące się,chcące pracować w weekendy też mile widziane.Proszę o tel. tylko zdecydowane osob
Dam pracę-19 września
Dwie opiekunki do Niemiec
Agencja pracy RESPEKT Sp. z o. o. szuka 2 serdecznych opiekunek z dobrą znajomością j. niemieckiego do małżeństwa w 54558 Gillenfeld. Wyjazd 26.09.2020 na 6 tyg. – 1300€ netto. Kobieta m
Dam pracę-15 września
Specjalista ds. administracji
Światowy lider w branży numizmatycznej, właściciel marki Germania Mint, w związku ze zmianami w Dziale Administracji, poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI Miejsce p
Pracownik fizyczny
Zatrudnię pracowników fizycznych do robót rozbiórkowych i segregacji odpadów.Praca na terenie Jeleniej Góry i okolic.Zainteresowanych zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną w celu omówienia szcz
Dam pracę-16 września
Magazynier - Operator Wózków Widłowych
Firma POLCOLORIT S.A o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych w związku z intensywnym rozwojem zatrudni osobę na stanowisko: Magazynier - Operator wózka widłowego Oczekiwania:
Szukamy kucharza/kucharki
Szukamy kucharza/kucharki do pensjonatu w Karpaczu. Możliwość zakwaterowania.
Dam pracę-11 września
Pomocnik -konwojent w hurtowni piwa
W hurtowni piwa i napojów w Jeleniej Górze zatrudnimy na stanowisko Pomocnik -Konwojent osobę do załadunku,rozładunku i rozwozu towaru. Więcej informacji na miejscu Jelenia Góra Krzywoustego 1
Kelnerka, kelner
Zatrudnimy osobę odpowiedzialną, elastyczny grafik, praca głównie w weekendy w godz. 12-20, cv proszę składać osobiście Plac Piastowski 13, Cieplice
Dam pracę-13 września