Jelonka.com

Pracownik do Działu Handlowego

Dodane:
dziś, 12:47
Firma '' WIREX " z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni pracownika do działu sprzedaży ( przyjmowanie zamówień , wystawianie faktur ) praca od 8.00 do 16.00 . CV prosimy przesyłać na adres m.sarota@wirex-sc.com.pl
telefon do kontaktu 607 169 897 .

Więcej z kategorii Dam pracę

Samodzielna księgowa /Zastępca głównego księgowego
Opis stanowiska: Praca stacjonarna w biurze w Mysłakowicach Prowadzenie pełnej księgowości spółki z o.o. Obsługa kadrowo-płacowa, w tym przygotowywanie list płac i rozliczeń
Dam pracę-24 września
Pracownik gastronomii
Firma działająca w branży eventowej od 12 lat poszukuje do nowo otwierającego się klubu muzycznego: pracownika gastronomii. Nie masz doświadczenia? Spokojnie. Wszystkiego Cię nauczymy
Dam pracę-26 września
Listopad! Opiekun/opiekunka z prawem jazdy !
Termin : od 03/11/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Neu-Anspach Status: zastępstwo Numer oferty: K/01645 Opis oferty: Poszukujemy niepalącego opiekuna lub opiekunkę podstawową
Dam pracę-dziś, 13:51
Spawacz Ślusarz Lakiernik
ARF STEEL EXPERTS w Barcinku, nowoczesna produkcja wyrobów i konstrukcji stalowych, zatrudni od zaraz pracowników: SPAWACZY, ŚLUSARZY, OPERATORÓW FREZARKI, LAKIERNIKÓW. Oferujemy stabilne zatrudn
Dam pracę-27 września
Specjalista ds. Kosztorysowania
AxPro Concept Sp. z o.o. producent i dostawca pokryć podłogowych, lider rynku w dostarczaniu do inwestycji, budowy, modernizacji hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowi
Dam pracę-25 września
Młodszy kucharz / pomoc kuchenna
W związku z intensywnym rozwojem Restauracja & Hotel*** Concordia w Zachełmiu zatrudni młodszego kucharza lub pomoc kuchenną. Wymagania: doświadczenie w samodzielnej pracy na stanowisku, mobiln
Zatrudnię kierowce z C + E na chłodnie, kolka
Zatrudnię kierowce na chłodnie na trasy kolka 3 dniowe , JG-NL-JG, Maciejowa
Straż Graniczna Jelenia Góra - nabór!
Chcesz założyć mundur funkcjonariusza Straży Granicznej ? Wstąpić w szeregi najlepszych ? Przychodź do NAS ! 6 koła na start ! stabilność, rozwój, fajna atmosfera ! Obywatelstwo polskie,
Dam pracę-wczoraj, 8:01
Pracownicy budowlani
Firma budowlana zatrudni pracowników budowlanych. Dowozimy na miejsce pracy. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Tel. 519 525 935
Dam pracę-20 września