Jelonka.com

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Dodane:
13 stycznia
Firma MJ Care zatrudni pracownika biurowego
Miejsce Pracy: Boguszów i Jelenia Góra
Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu
Wymagania:
biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
Doświadczenie w obsłudze klienta
Rzetelność w realizacji powierzonych zadań
Mile widziane doświadczenie w rekrutacji oraz
samodzielność,
Umiejętność pracy pod presją czasu
wykształcenie min. średnie
Opis stanowiska:
Obsługa klienta niemieckojęzycznego
Rekrutacja opiekunów/opiekunek osób starszych
dbanie o właściwy obieg dokumentacji
dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Czynności administracyjno-biurowe
Oferujemy:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym
premie uznaniowe
premie świąteczne
pracę w miłym , dynamicznym zespole
praca od poniedziałku do piątku

CV prosimy przesyłać na adres mailowy opieka.mj@gmail.com, kontakt telefoniczny 505061440 lub 517246863

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka na 30.01 z prawem jazdy
Do opieki jest 62-letnia Pani Anita (ur. 06.04.1958), 85kg, 170cm wzrostu. Jednostki chorobowe: Pani jest po udarze, porusza się na wózku inwalidzkim, bardzo pomaga w transferze. Podopiecz
Dam pracę-19 stycznia
Opiekunka do Małżeństwa Od 15.02.2021 Gottmadingen
Opiekunka do starszego pana i pani 78244 Gottmadingen-Randegg /koło Konstancji, Jezioro Bodeńskie Od 15.02.2021 na 2 m-ce do 1600 EUR + opłacony przejazd Wymagania: komunikatywna znajomość j
Praca biurowa - dysponent - niemiecki
Firma Sedilog Sp. z o.o. świadczy usługi w dziedzinie transportu, logistyki oraz montażu mebli. Ze względu na rozwój firmy, poszukujemy pracowników biurowych – dysponentów z dobrą znajomośc
Dam pracę-przedwczoraj, 15:00
Instruktor terapii zajęciowej
Warsztaty Terapii Zajęciowej PSONI Koło w Jeleniej Górze zatrudnią instruktora terapii zajęciowej na pełen etat. Oferty prosimy przesyłać na adres email: zk.jeleniagora@psoni.org.pl
Dam pracę-11 stycznia
Sprzedaż pamiątek
Sprzedaż pamiątek w Szklarskiej Porębie koło wodospadu Szklarki. Praca od 8.00 do 16.30(17) Więcej inf pod tel 507369949 lub 503630930
Dam pracę-przedwczoraj, 10:22
Magazynier
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-14 stycznia
Praca w Biurze Nieruchomości
Biuro Nieruchomości Lokum poszukuje kandydata na stanowisko d/s nieruchomości . WYMAGANIA: -dyspozycyjność -komunikatywność i umiejętność pracy w zespole -prawo jazdy kategorii B (własny
Zatrudnię osobę do telemarketingu
Zatrudnię osobę do telemarketingu do zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Piechowicach. Więcej informacji pod nr. tel. 698 497 479
Dam pracę-wczoraj, 7:09
Opieka Niemcy 15 luty
Praca dla osoby doświadczonej w opiece nad osobą leżącą. Podopieczna l.95 w części mobilna i pomocna przy czynnościach pielęgnacyjnych, jednak większość dnia spędza w łóżku. Miejsce pr