Jelonka.com

Pracownik biurowy - j.niemiecki

Dodane:
dziś, 14:00
W związku z rozwojem firmy Sedilog - branża meblowa, dostawa i montaż mebli oraz pomiary 3D , poszukujemy pracowników biurowych z dobrą znajomością j.niemieckiego.

Zadania:
* obsługa centrali telefonicznej,
* rezerwacja noclegów dla pracowników na terenie Niemiec
* obsługa skrzynki kontaktowej mailowej
* badanie satysfakcji klienta ze świadczonych usług dostawa i montaż
mebli - rozmowy telefoniczne
* kontrola jakości świadczonych usług.

Oczekujemy:

* dobrej znajomości j. niemieckiego
* dobrej znajomości obsługi komputera i oprogramowania
* wysoko rozwiniętej zdolności komunikacyjnej z innymi ludźmi.

Oferujemy:

* fachowe szkolenie i przygotowanie
* pracę w międzynarodowym środowisku.

Praca w godzinach: 08:00-16:00 i 10:00-18:00.

Praca: biuro Jelenia Gora/Cieplice.
Kontakt telefoniczny: 608 486 445 pn-pt 8:00–16:00.
Szukamy wielu kandydatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: info@sedilog.pl. W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedilog Sp. z o.o., moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)

Więcej z kategorii Dam pracę

Spawacz
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Spawacz: Wymagania:
Dam pracę-dziś, 12:57
Opiekun/opiekunka do seniora - 1800€+300€ bonusu!
Termin : od 30/07/2024 Język : komunikatywny, dobry, bardzo dobry Miejscowość: Karlstadt – Stetten Status: zastępstwo Numer oferty: K/01634 Opis oferty: Poszukujemy opiekuna lub op
Dam pracę-10 lipca
Programista PHP Senior - Expert 15000-28000 netto
Dołącz jako Backend Developer do naszego zespołu IT, wspomóż rozwój systemu NFHotel, poprawiając jego niezawodność i funkcjonalność. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli... • masz wielole
Dam pracę-19 lipca
Recepcjonistka, barmanka, pokojowa, kucharz
Pensjonat w Przesiece zatrudni na stanowiskach: recepcjonistkę, barmankę, pokojowa, kucharza/kucharkę. Informacja pod nr. tel. 519 525 935
Dam pracę-15 lipca
Poszukuję kierowcy kat. C
Poszukuje kierowcy kat. C . Mile widziane doświadczenie. Praca na miejscu.
Dam pracę-wczoraj, 20:38
Praca w budżetówce - pomoc kuchenna
POMOC KUCHENNA Dom Pomocy Społecznej "Junior" w Miłkowie, zatrudni osobę na stanowisko: POMOC KUCHENNA Szukamy osób empatycznych, otwartych, z wykształceniem co najmniej średnim
Dam pracę-17 lipca
Poszukuję brukarza
Witam, poszukuje brukarza bądź ekipy brukarskiej. Warunki pracy i wszelkiego rodzaju informacje pod nr. telefonu 724 377 151 Pozdrawiam.
Asystent/ka ds. Kadr i Płac
Stanowisko: Asystent/ka ds. Kadr i Płac Praca stacjonarna w biurze w Mysłakowicach. Pełny etat lub możliwość pracy na ½ etatu Obowiązki: • naliczanie płac dla zleceniobiorców oraz
Dam pracę-12 lipca
5* hotel poszukuje Specjalistę ds. rezerwacji
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen
Dam pracę-16 lipca