Jelonka.com

Pracownik biurowy ds. rekrutacji/koordynator SPP

Telefon / kontakt:
600 348 779 / aplikuj@seniorpartnerpremium.eu
Dodane:
24 listopada
Senior Partner Premium to agencja z siedmioletnim doświadczeniem w branży opieki nad seniorami w Niemczech.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik biurowy ds. rekrutacji/koordynator

- miejsce pracy: centrum Jeleniej Góry
- godziny pracy: !!!praca od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w systemie 7,5-godzinnym!!!

Opis stanowiska:

- rekrutacja nowych pracowników na stanowisko Opiekuna osób starszych

- kontakt z klientami i partnerami biznesowymi polskojęzycznymi i niemieckojęzycznymi

- prowadzenie prostej dokumentacji

- utrzymywanie kontaktów z osobami pracującymi zagranicą

- praca od poniedziałku do piątku. Możliwość pracy w systemie 7,5-godzinnym

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum B2

- zdolności organizacyjne i interpersonalne

- podstawowa znajomość pakietu MC Office

- mile widziana znajomość programów graficznych

- mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej, w tym okresie, branży

- system premiowy

- atrakcyjne godziny pracy

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: aplikuj@seniorpartnerpremium.eu

Więcej z kategorii Dam pracę

Ślusarz - spawacz - możliwość przyuczenia
Poszukujemy osób na stanowisko ślusarz - spawacz z możliwością przyuczenia. Praca w zgranym zespole. Wymagania : zaangażowanie do nauki i chęci do pracy. Umowa o pracę. Zapraszamy do kontaktu
Dam pracę-19 listopada
Montaż drzwi
Witam zlecę dobór i montaż drzwi wewnętrznych,stare budownictwo. Kontakt 730 503 961
Dam pracę-przedwczoraj, 12:38
Pokojowa w Karpaczu
Pensjonat w Centrum Karpacza zatrudni osobę na stanowisko pokojowa . Oferujemy stabilne zatrudnienie atrakcyjne warunki pracy. Oczekujemy zaangażowania , uczciwości i sumienności. kontakt tele
Inżynier budowy Hotels Construction Świeradów Z.
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż
Dam pracę-18 listopada
Pracownik produkcyjny
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Dr. Schneider Automotive Pols
Dam pracę-dziś, 10:09
Zatrudnię szwaczkę
Zatrudnię szwaczkę lub zlecę szycie osobie z okolic z Jeleniej Góry . Więcej informacji pod nr tel 516-026-637.
Dam pracę-26 listopada
Pilnie poszukiwany wychowawca w internacie
Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach poszukuje pracowników na stanowisko: Wychowawca Internatu - 1 etat Wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne: Pedagogika opiekuńczo- wycho
Dam pracę-wczoraj, 16:54
Poszukiwana Pani do gotowanie domowych dań - praca
Restauracja z tradycyjna kuchnią polską poszukuje do pracy Panią /gospodynie domową której zamiłowaniem jest przygotowywanie tradycyjnych dań kuchni polskiej. Godziny pracy 9:00 - 17:00, lub
Dam pracę-dziś, 12:00
Pracownik działu technicznego / konserwator
Górskie Resorty to grupa obiektów, oferujących ponad 1700 pokoi i apartamentów w standardzie 4 i 5 gwiazdek w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Łomnicy i Wiśle. Nasze motto brzmi „Więcej niż h