Jelonka.com

Праця_ Різноробочі

Dodane:
27 czerwca
Шукаємо двох працівників - різноробочих.

Обов'язки:
- виконання нескладних ремонтно-будівельних робіт

Вимоги:
- експлуатація електроінструменту
- водійське посвідчення B.
- досвід роботи

Ми пропонуємо:
- стабільне працевлаштування
- приваблива заробітна плата
- праця в Мислаковицях (Mysłakowice)

Зацікавлені? Пишіть на електронку tatiana.bilenia@regess.eu або дзвоніть 510 926 234

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Dekarz
Poszukujemy osób na stanowisko Dekarz do pracy w firmie TYMON DACHY. Zajmującej się kompleksową budową dachów. Poszukujemy osób z doświadczeniem jako dekarz. Rzetelnych, punktualnych, bez nał
Dam pracę-24 czerwca
Przedstawiciel handlowy Sokołów S.A.
„SOKOŁÓW” S.A. - lider na rynku w branży mięsnej poszukuje kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Nr ref: 48/PH/2024 Teren pracy: Jelenia Góra i okolice Główny cel
Dam pracę-21 czerwca
Praca w firmie sprzątającej, uczciwe zarobki
Dzień dobry :-) Szukamy kompetentnej i godnej zaufania osoby do pracy w firmie sprzątającej (biura, domy, apartamenty). Praca na terenie Jeleniej Góry, Karpacza, Szklarskiej Poręby i okolicy.
Dam pracę-19 czerwca
Mechanik
Grupa WEPA jest zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwem rodzinnym specjalizującym się w produkcji i dystrybucji papierów higienicznych wytwarzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego roz
Dam pracę-26 czerwca
Księgowa / asystentka księgowej
Poszukujemy osoby do obsługi uproszczonej księgowości (podatkowa księga przychodów i rozchodów) ze znajomością programu Buchalter lub innego programu albo do obsługi pełnej księgowości (wp
Bonus do 600€! Opiekunka z prawem jazdy do seniora
Termin : od 28/06/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Borgenteich-Manrode Status: nowa Numer oferty: O/06124 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z prawem jazdy oraz komunikatywną
Praca dla osoby sprzątającej
Szukam osoby sprzątającej raz w tygodniu i wykonującej drobne prace w ogrodzie. Stawka do ustalenia.
Monter - serwisant systemów niskoprądowych
Firma ARKAM zatrudni instalatorów - serwisantów systemów niskoprądowych tj. CCTV, SAP, SOD, SSWiN. Praca na terenie Jeleniej Góry i w okolicy. CV proszę wysyłać na adres arakm@arkam-group.pl
Dam pracę-23 czerwca
Tworzenie stron WWW od 5 385 zł do 15 000 zł
Dołącz do naszego zespołu stron internetowych i bądź częścią teamu odpowiedzialnego za tworzenie wyjątkowych stron www dla branży hotelarskiej. Szukamy właśnie Ciebie, jeśli… •