Jelonka.com

Praca w biurze

Dodane:
16 września
Firma DPG Staworzyński zajmująca się projektami, audytami i szkoleniami doskonalącymi dla firm będąca również właścicielem marki autobezbik oferującej leasing bez weryfikacji dochodów poszukuje osoby do obsługi procesów w "Back Office".

Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie, posiadającej umiejętność prowadzenia rozmów z klientami.

Zakres obowiązków: Przygotowywanie umów i ofert, uzupełnianie zestawień, posprzedażowa obsługa klientów,wsparcie zespołu sprzedażowego w procesach administracyjnych,koordynowanie spotkań i wyjazdów,zakup sprzętu biurowego,dbanie o płynny przebieg poczty.Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, pakiet szkoleń wew. ze względu na profil prowadzonej działalności, po okresie próbnym stałe wynagrodzenie.

Prosimy o wysyłanie CV na adres: perkowski.wojciech@staworzynski.com
W pierwszym etapie prosimy o niekontaktowanie się telefonicznie.

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca w gastronomii
Zatrudnię osobę na stanowisko pomoc kuchenna w cieplicach, więcej informacji pod numerem telefonu 607269874
Dam pracę-24 września
Spółka Termy Cieplickie - pracownik gospodarczy
Termy Cieplickie Spółka zo.o. w Jeleniej Górze prowadzi nabór na stanowisko : - PRACOWNIK GOSPODARCZY Opis stanowiska pracy/obowiązki : • Utrzymywanie porządku na obszarze całego obiektu
Dam pracę-25 września
Opiekunka dla Pana Rainera, 200km od Zielonej Góry
Opiekunka dla Pana Rainera, 200km od Zielonej Góry, od 22.09 Numer oferty: O/01127 Termin : od 22.09.20 Język : komunikatywny Miejscowość: Schllerhau Attenberg Wynagrodzenie: ustalane indy
Dam pracę-15 września
Pracownik działu księgowości
Firma Dolfamex Sp. z o.o. producent narzędzi skrawających z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni pracownika do działu księgowości. Zakres obowiązków: • weryfikacja rachunkowa i podatkowa do
Dam pracę-16 września
Shell-obsługa klienta stacja paliw 2600-3000 zł/mc
OFERTA PRACY Jeżeli: • lubisz i potrafisz nawiązywać kontakty z ludźmi, • jesteś dyspozycyjny i obowiązkowy, • możesz pracować w systemie zmianowym, • cenisz sobie wynagradzanie
Dam pracę-18 września
Młodsza księgowa/księgowy
Światowy lider branży numizmatycznej, właściciel marki Germania Mint, w związku z rozwojem Działu Finansowego poszukuje pracownika na stanowisko: MŁODSZA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY Miejsce pracy: Je
Dam pracę-17 września
Mechanik ciągników, sprzętu rolniczego
poszukuje doświadczonego mechanika do ciągników rolniczych oraz sprzętu rolniczego, doświadczenie konieczne. więcej informacji pod telefonem
Specjalista ds. BHP
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze zatrudni specjalistę ds. BHP w wymiarze 0,25 etatu. CV należy kierować w terminie do 07.10.2020 r. na adres: kadry@kpswjg.pl lub pocztą:
Dam pracę-dziś, 14:59
Praca przy regipsach
Zatrudnię osoby do pracy przy suchej zabudowie Umowa-zlecenie Od zaraz