Jelonka.com

Praca jako kierowca w pizzerii

Dodane:
14 września
Poszukiwany kierowca do pizzerii na weekendy od 12⁰⁰ do 22³⁰ więcej informacji pod nr 604 972 596

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Barman / Barmanka w Browarze 21 PLN / h na rękę
Poszukujemy osób do obsługi baru w restauracji Sowiduch Browar i Restauracja w Karpaczu! Płacimy 21 PLN / godzinę na rękę Oferujemy: ✅ bardzo atrakcyjne wynagrodzenie ✅ sprawiedliwy
Dam pracę-dziś, 16:15
Praca w pralni również sezonowa
Pralnia zatrudni pracowników do pracy sezonowej jak również na stałe. Mile widziani studenci i uczniowie. Dodatek za pracę w nocy i w weekend.
Dam pracę-11 września
Pizzerman oraz kucharz Jelenia Góra
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje: -do nowo powstałej pizzerii samodzielnego pizzermana -kucharza kuchni polskiej z doświadczeniem. Osoby z którymi można współpracować na stałe, nie ty
Dam pracę-16 września
Kucharz + pomoc kuchenna praca w hotelu
Hotel Vivaldi zatrudni osobę do pracy w charakterze: Kucharz + pomoc kuchenna Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod wskazanym numerem telefonu.
Dam pracę-13 września
Kierowca kat C+E wysokie zarobki/codziennie w domu
Do zakładu MASTER-PLAST w Jelenie Górze poszukujemy pracowników na stanowisko: KIEROWCA kat C+E Oferujemy: · Trasy krajowe i codzienny powrót do domu - Stabilne zatrudnienie w dobrze pr
Dam pracę-17 września
Pracownik produkcji
ZORKA Spółka z o.o. oferuje pracę na stanowisku Pracownik Produkcji. Od kandydatów oczekujemy dokładności i dobrej organizacji pracy oraz gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym. W zamian o
Obsługa Klienta - j. angielskim
Zakres obowiązków:Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami-Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów-Przygotowywanie zleceń na produkcje. CV na rekrutacja@quest
Poszukuje pracowników budowlanych oraz pomocników
Witam serdecznie firma Daw bud poszukuje fachowców i pomocników do prac głównie z płytami regipsowymi stawianie ścianek szpachlowanie malowanie .Chętnych proszę o kontakt 600 047 807
Rekrutacja mechanik
Jelenia Plast Sp. z o.o. należy do czołowych producentów AGD z tworzyw sztucznych w Europie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: MECHANIK Miejsce pracy: Jelenia Góra; ul. Spółdzie
Dam pracę-dziś, 10:27