Jelonka.com

Praca 10-12 godzin tygodniowo

Dodane:
10 września
Szukam Pani do sprzątania pokoi po turystach.Praca od zaraz. Ok. 10-12 godzin w tygodniu. Dni i godziny pracy do uzgodnienia. Dobra stawka godzinowa. Miejsce - Karpacz. Tel. 664 975 062.

Więcej z kategorii Dam pracę

Seidorf Mountain Resort - pracownik budowlany
Seidorf Mountain Resort w Sosnówce poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik do prac wykończeniowych Miejsce pracy: Sosnówka pod Karpaczem Opis stanowiska Na zakres zadań skł
Dam pracę-12 września
Monter wentylacji Erfurt od poniedziałku
Witam, zatrudnię montera wentylacji lub najlepiej ekipę 2 osobową ( instalator + pomocnik ) do montażu wentylacji w Erfurcie. Płatne tygodniówki mieszkanie zapewnione, możliwość transportu na
Dam pracę-17 września
Sprzątanie apartamentów
Sprzątanie apartamentów Karpacz 10.09.
Dam pracę-9 września
Technik ds. wdrażania produkcji
Technik ds. wdrażania produkcji - Linia Szkliwierska Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, które są znane
Dam pracę-przedwczoraj, 12:32
Pomoc kuchenna - Uzdrowisko Cieplice
Stanowisko pracy: Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędn
Pracownik budowlany, zbrojarz
Przyjmę pracownika budowlanego i zbrojarza .Możliwość rozliczania co tydzień .Mile widziane osoby z Ukrainy. Więcej informacji pod nr. tel. 607269329
Obsługa Klienta - j. angielskim
Zakres obowiązków:Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami-Codzienne wsparcie klientów firmy w rozwiązywaniu problemów-Przygotowywanie zleceń na produkcje. CV na rekrutacja@quest
Dam pracę-13 września
Pizzer i pomoc kuchenna - Restauracja Karpacz
Restauracja AstoriA w centrum Karpacza zatrudni na stanowiska: - pizzer - pomoc kuchenna Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę. Elastyczne dostosowywanie grafiku. Pracę w no
Dam pracę-16 września
Pracownik produkcji
ZORKA Spółka z o.o. oferuje pracę na stanowisku Pracownik Produkcji. Od kandydatów oczekujemy dokładności i dobrej organizacji pracy oraz gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym. W zamian o