Ogłoszeń: 2908   Czytających: 15214
Jelonka.com

Poszukiwana osoba do pracy w biurze firmy.

Telefon / kontakt:
Dodane:
wczoraj, 12:56
Poszukujemy osoby do pracy w biurze w Jeleniej Górze w firmie o szerokim zakresie działalności.

Zakres obowiązków:
- obsługa rezerwacji i zarządzanie apartamentami w Karpaczu

- w okresie trzech miesięcy w roku (czerwiec, lipiec, sierpień) obsługa rezerwacji pokoi gościnnych nad morzem z pozycji biura
- sprawowanie nadzoru nad bazą polis ubezpieczeniowych nieruchomości i pojazdów samochodowych w firmie

- rejestracja faktur sprzedaży i zakupu w firmie

- nadzór nad dokumentami firmy ( składanie deklaracji dotyczących odpadów komunalnych, składanie deklaracji podatkowych itp.)

- podstawowe działania związane z administracją biura

Oferujemy:

-praca od poniedziałku do piątku

-pracę na umowę o pracę

-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

-możliwość rozwoju

-pracę w zgranym zespole

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.
Nr ogłoszenia: 1811828 Ważne do: 2024-11-11 12:56:25

Więcej z kategorii Dam pracę

Kelnerka /Kelner
Restauracja Mazurkowa Chata Zatrudni Kelnerów z Doświadczeniem . Stala Umowa o Prace Pozostałe Informacje Proszę o Kontakt
Dam pracę-przedwczoraj, 11:43
Pomocnik brukarza
Witam dam Pracę,mile widziane prawo jazdy kat b.,bez nałogów alkoh.,Pomocnik na budowę.kostki,obrzeża,itp .Więcej info pod tel.512804409.w godz.8-17.Firma znajduje się w Łomnicy.
Dam pracę-17 paźdź.
Praca Magazynier/Kierowca
Zatrudnimy pracownika na stanowisko magazynier/kierowca w hurtowni narzędzi Iron Tools sp. z o.o. w Jeleniej Górze. Wymagane prawo jazdy kat.B, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. P
Dam pracę-23 paźdź.
Blacharz Samochodowy
Firma blacharsko-lakiernicza zatrudni blacharza samochodowego. Wymiar pracy 8h, od poniedziałku do piątku. Wszystkie informacje pod podanym numerem telefonu/
Specjalista ds. jakości Germania Mint
Germania Mint poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. jakości Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? •Analizą oraz rozwiązywaniem reklamacji zgłaszanych przez
Dam pracę-wczoraj, 11:05
Opiekun/opiekunka do leżącego seniora - 1800€
Termin : od 15/11/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Wolfsburg Status: zastępstwo Numer oferty: K/01672 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki lub opiekuna z komunikatywną l
Dam pracę-24 paźdź.
Restauracja Albero Łomnica - kelner/ka a'la carte
Kelner/kelnerka a'la carte Zakres obowiązków: - Witanie Gości, przyjmowanie zamówień, serwowanie dań. - Przestrzeganie standardów i procedur w celu zapewnienia sprawnej, dokładnej
Dam pracę-26 paźdź.
Potrzebny samodzielny dekarz
Witam. Szukam samodzielnego dekarza który ma doświadczenie i potrafi wykonać pokrycia dachowe z blachy na rąbek ,dachówki, itp. Praca na miejscu Jeleniej i okolic .Wynagrodzenie uzależnione od u
Dam pracę-wczoraj, 13:10
Pomoc kuchenna
****Hotel Gołębiewski w Karpaczu**** zatrudni Pomoc Kuchenną Opis stanowiska: • pomoc przy sporządzaniu zup i dań mięsnych, surówek, śniadań, kolacji, • porządkowanie
Dam pracę-16 paźdź.