Jelonka.com

Pomoc do kuchni/Karpacz

Dodane:
10 lipca
Restauracja Galeria Smaków w Karpaczu zatrudni pomoc do kuchni

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne niezbędne: • wykształcenie kierunkowe
Dam pracę-4 lipca
Salon masaży erotyczne w Gdańsku Lux 666 nocleg
Wielki powrót!!! Od września zaczynamy grzeszyć i rozrabiać w pięknym stylu. Chcesz dołączyć, zarabiać 150 zł za godzinę i czerpać przyjemność z masażu, jak nigdy wcześniej? To nie pra
Dam pracę-10 lipca
Majster / Brygadzista/Kierownik robót budowlanych
Firma z wieloletnim doświadczeniem poszukuje kandydata na stanowisko MAJSTER / KIEROWNIK ROBÓT BUDOWLANYCH - podstawowym zadaniem osoby na tym stanowisku jest kontrola prowadzonych prac budowlanych
Dam pracę-1 lipca
Recepcjonista/recepcjonistka
Poszukujemy pracownika recepcji - pensjonat Zgoda w Karpaczu. Praca na umowę.Zapraszamy do kontaktu 693 128 361
Dam pracę-przedwczoraj, 18:04
Pokojowa Karpacz
Pensjonat w Karpaczu zatrudni pokojową. Najlepiej z zamieszkaniem.
Dam pracę-dziś, 20:46
Ochroniarz/dozorca
Zatrudnimy pracownika do ochrony obiektu w Jeleniej Górze. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 661400153. Kontakt tylko telefoniczny.
Praca przy wykończeniach
Zatrudnię samodzielną osobę przy pracach wykończeniowych glazura, regipsy, gładzie, malowanie, roboty ogólnobudowlane Praca na terenie Jeleniej Góry I okolic Stawka zależna od umiejętności I
Dam pracę-2 lipca
Dietetyk - Uzdrowisko Cieplice
Miejsce pracy: Uzdrowisko Cieplice Sp. z o. o. – Grupa PGU w Jeleniej Górze ul. P. Ściegiennego 9b, 58-560 Jelenia Góra Wymagania kwalifikacyjne, cechy i umiejętności Kandydata do pracy -
Praca dla studentów budowy maszyn/mechatroniki
Zakres obowiązków: • Składanie konstrukcji maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym • Uczestniczenie we wszystkich fazach budowy maszyn - począwszy od projektu po montaż i uruchomienie •
Dam pracę-3 lipca