Jelonka.com

Piechowice sklep Żabka

Dodane:
wczoraj, 10:03
Poszukuję pracownika do sklepu Żabka Piechowice ul. Kryształowa 47

Czego oczekuję?
-Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów
-Punktualności
-Sumienności
-Uczciwości
-Dyspozycyjności
-Książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych

Co daję w zamian?
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Szkolenie z obsługi klienta
-Miła atmosfera
-Zmianowy system pracy 6.00-14.00 14.00-23.00

Jakie zadania na Ciebie czekają?
-Obsługa klienta przy ladzie kasowej
-Uzupełnianie towaru w sklepie
-Podstawowe prace porządkowe w sklepie i na zapleczu
-Przygotowywanie szybkich przekąsek
-Pilnowanie terminów przydatności

Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczę!
Wyślij swoje CV na adres e-mail: serafin.natalia@zabka.pl

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 531703073

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Poczdam! Opiekunka do samodzielnej seniorki. 1800€
Termin : od 17/10/2024 Język : bardzo dobry Miejscowość: Potsdam Status: nowa Numer oferty: O/06658 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z bardzo dobrą znajomością język
Dam pracę-8 paźdź.
Dodatkowa
Potrzebna pilnie kobieta na stanowisko pomocy domowej. Codziennie po 2 godziny dla starszego małżeństwa. Proszę tylko dzwonić
Dam pracę-10 paźdź.
Zlecę wykonanie ogrodzenia
Zlecę wykonanie ogrodzenia jak na załączonym zdjęciu. Praca od zaraz. Okolice Jeleniej Góry. Zapraszam do kontaktu.
Od zaraz! Opiekunka do seniora - 1700€
Termin : od 08/10/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Fuldatal Status: nowa Numer oferty: O/06646 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością ję
Dam pracę-1 paźdź.
Hotel Las Piechowice -recepcja
Hotel Las Piechowice poszukuje osoby do działu recepcji Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • wykonywanie czynności związanych z obsługą Gości Hotelu • prz
Dam pracę-30 września
Pomocnik budowlany
Praca dla pomocników z doświadczeniem.
Dam pracę-6 paźdź.
Pracownik Rejestracji i rozliczeń
W związku z prężnym rozwojem KCM Clinic S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik rejestracji i rozliczeń Wymagania: -Znajomość obsługi pakietu Office -Doświadczenie na podobn
Elewacje
Zlecę wykonanie elewacji polegającej na uzupełnienia ubytków wyrównanie grunt malowanie.
Dam pracę-wczoraj, 12:31
Osada Śnieżka - Kelner restauracja Albero Łomnica
Osada śnieżka poszukuje osób chętnych do pracy w weekendy oraz święta na stanowisku kelner A'la carte. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w gastronomii jak i osób, które dopi
Dam pracę-wczoraj, 11:10