Jelonka.com

Piechowice sklep Żabka

Dodane:
12 września
Poszukuję pracownika do sklepu Żabka Piechowice ul. Kryształowa 47

Czego oczekuję?
-Pozytywnego nastawienia do pracy i klientów
-Punktualności
-Sumienności
-Uczciwości
-Dyspozycyjności
-Książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych

Co daję w zamian?
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Szkolenie z obsługi klienta
-Miła atmosfera
-Zmianowy system pracy

Jakie zadania na Ciebie czekają?
-Obsługa klienta przy ladzie kasowej
-Uzupełnianie towaru w sklepie
-Podstawowe prace porządkowe w sklepie i na zapleczu
-Przygotowywanie szybkich przekąsek
-Pilnowanie terminów przydatności

Nie musisz mieć dużego doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczę!
Wyślij swoje CV na adres e-mail: serafin.natalia@zabka.pl

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego pod nr: 531703073

Więcej z kategorii Dam pracę

Kucharz Browar Mariental Szklarska Poręba
Restauracja U Hochoła w Szklarskiej Porębie poszukuje kucharza do naszego zespołu. Jeśli gotowanie to Twoja pasja, lubisz pracować w dynamicznym środowisku i chcesz rozwijać swoje umiejętn
Dam pracę-11 września
Night Auditor/Recepcjonista nocny
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. Night Auditor/Recepcjonista n
Dam pracę-12 września
Przyjmę mechaników do demontażu aut
Przyjmę mechaników do demontażu aut .Mile widziane doświadczenie. Mysłakowice.
Dam pracę-wczoraj, 8:15
Pracownik administracyjno-biurowy
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik administracyjno-biurowy Miejsce pracy: Mysłakowice (ok. Jeleniej Góry) Zadania: Wykonywanie zad
Dam pracę-wczoraj, 14:41
Opiekunka do polskojęzycznej seniorki!
Termin : od 05/10/2024 Język : podstawowy Miejscowość: Wetzlar Status: zastępstwo Numer oferty: K/01413 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z podstawową znajomością języka niemiec
Dam pracę-13 września
Dekarza
Pilnie przyjmę dekarza Bardzo atrakcyjne warunki
Kurier InPost
Zatrudnię do pracy na stanowisko kurier InPost Rejon Świerzawa i okolice, lub inna trasa Wymagania: prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu busa), uczciwość, punktualność, komunikatywn
Dam pracę-9 września
Jelenia Góra - praca Pokojowa
Obiekt w Jeleniej Górze zatrudni Panią Pokojową / Śniadaniową. Elastyczny grafik, umowa o pracę lub zlecenia. CV proszę o przesłanie na: jgora@greatpolonia.pl Wszelkich informacji udzielimy
Elektromechanika maszyn i urządzeń
Zatrudnię.Wysokie wynagrodzenie.