Jelonka.com

Opieka w Mönchengladbach 1750-2100€

Dodane:
29 czerwca
Miejsce: Mönchengladbach
Termin: od 6.07 na 4/6/8 tygodni.

Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1750 euro,
działalność gospodarcza: 2100 euro.

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego do opieki nad mobilnym małżeństwem.
Seniorzy są samodzielni, sympatyczni i wdzięczni.
Obowiązki opiekunki: gotowanie, sprzątanie, pomoc w ubieraniu.
Zakupy robi opiekunka, wystarczające zaopatrzenie/środki finansowe.
Dom, warunki bdb.
Dla opiekunki pokój, internet.
Spokojne miejsce.

OCZEKUJEMY:
- znajomość jęz. niemieckiego na poziomie dobrym / komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
- odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

OFERUJEMY:
- atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
- legalne zatrudnienie,
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
- organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
- stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech ,
- indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami!

Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 848
+48 538 109 888

praca@bestcare24.pl

www.facebook.com/BestCare24pl/

Best Care 24
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.
Nr ogłoszenia: 1615559

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik budowlany
Zatrudnię na umowę o pracę pracownika na budowę.
Dam pracę-1 lipca
Pan opiekun do leżącej seniorki w Niemczech - 1400
Pośrednictwo Respekt z siedzibą w Bolesławcu szuka Pana opiekuna z komunikatywną lub dobrą znajomością j. niemieckiego do leżącej seniorki w Herxheim am Berg, wyjazd na 8 tygodni, zwrot koszt
Dam pracę-wczoraj, 11:00
Agent Nieruchomości
W związku z rozwojem firmy, Biuro Nieruchomości m2 poszukuje do swojego zespołu osoby do pracy na stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży Nieruchomości Obowiązki: -Kompleksowa obsługa Klien
Dam pracę-8 lipca
Przyjmę cieśli, zbrojarzy, murarzy
Przyjmę do pracy cieśli zbrojarzy, murarzy mile widziane zaangażowanie i chęć do pracy.
Dam pracę-30 czerwca
Kelner/ka - Pokojówka Karpacz
Hotel****Alpejski w Karpaczu poszukuje do pracy osoby na stanowisko: - kelner/kelnerka - pokojówka Mile widziane doświadczenie. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazną atmosferę prac
Dam pracę-wczoraj, 13:00
Monter schodów
Zatrudnię osobę na stanowisko Monter schodów drewnianych , wymagane doświadczenie w stolarstwie- montażach elementów drewnianych, Prawo jazdy Kat. B, dyspozycyjnośc . Gwarantujemy dobre zarob
Dam pracę-29 czerwca
Pokojowa w Pensjonacie w Karpaczu
Zatrudnimy osobę na stanowisko pokojowa w pensjonacie w centrum Karpacza. Atrakcyjne wynagrodzenie, Warunki i godziny pracy do uzgodnienia.
Dam pracę-6 lipca
Do opieki w Kowarach
szukam osoby do opieki starszej pani w Kowarach z możliwością zakwaterowania , tel 757614541 lub 601346774
Pielęgniarka w niepełnym wymiarze - Jelenia Góra
Centrum medyczne Karpacz SA zatrudni pielęgniarkę do poradni specjalistycznej w Jeleniej Górze na umowę zlecenia w niepełnym wymiarze czasu pracy. Kontakt telefoniczny 883 358 188
Dam pracę-2 lipca