Jelonka.com

Mechanik monter maszyn i urządzeń

Dodane:
13 stycznia
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisku Mechanik monter maszyn i urządzeń w Dziale Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:
- prace warsztatowe, remontowe, montażowe, naprawcze (hydrauliczne),
- usuwanie awarii, naprawa sprzętu i wyposażenia zakładu

Wymagania :
- wykształcenie-zawodowe, techniczne ,
- mile widziane uprawnienia E do 1 kW,
- praktyczna znajomość hydrauliki,
- umiejętności spawalnicze,
- umiejętności ślusarskie,
- komunikatywność , umiejętność pracy zespołowej,
- uczciwość, dokładność, sumienność,

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Pracownik produkcji
Cześć pracowniku ! Szukasz stabilnego zatrudnienia na umowę o pracę w tych niepewnych czasach - zapraszamy do naszego zespołu! Wszystkiego nauczymy Cię na miejscu, wystarczą chęci i zaan
Dam pracę-12 stycznia
Sprzedaż pamiątek
Sprzedaż pamiątek w Szklarskiej Porębie koło wodospadu Szklarki. Praca od 8.00 do 16.30(17) Więcej inf pod tel 507369949 lub 503630930
Dam pracę-przedwczoraj, 10:22
Opiekunka z prawem jazdy na 30.01
Do opieki jest 62-letnia Pani Anita (ur. 06.04.1958), 85kg, 170cm wzrostu. Jednostki chorobowe: Pani jest po udarze, porusza się na wózku inwalidzkim, bardzo pomaga w transferze. Podopieczna m
Zatrudnię cukiernika
Zatrudnię cukiernika lub osobę do przyuczenia w zawodzie do zakładu produkcyjnego mieszczącego się w Piechowicach. Więcej informacji pod nr. tel. 660 856 947
Dam pracę-wczoraj, 7:04
Pracownik budowlany - pełen etat, umowa o pracę
Generalny wykonawca budowlany - firma RS Bau Sp. z o.o. Sp. k. prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko: Pracownik budowlany Miejsce pracy: Jelenia Góra Zakres obowiązków: Prace ogól
Kierowca Międzynarodowy C+E z doświadczeniem
Kierowca Międzynarodowy C+E z doświadczeniem, trasy PL-CZ, PL-DE. Dla osób zamieszkujących miasto Jelenia Góra lub Powiat Jeleniogórski. Proszę o składanie CV na maila : biuro@kadajg.pl
Dam pracę-13 stycznia
Zatrudnię do Minar Kebab
Zatrudnię kobietę do Minar Kebab w centrum Jeleniej Góry.
Dam pracę-przedwczoraj, 8:44
Kucharka tradycyjna
Prowadzimy restaurację z polską kuchnią, budujemy tradycyjny zespół ,zaangażowany,szukamy kucharki o dobrym smaku,pracowitej,spokojnej. Zagwarantujemy stałą pracę,bardzo dobre zarobki.Cv mile
Praca w budowlance
Dam pracę dla tynkarza, tynki maszynowe oraz dla pomocnika budowlanego. Więcej szczegółów dotyczących formy pracy i wynagrodzenia podam podczas rozmowy telefonicznej
Dam pracę-dziś, 10:48