Jelonka.com

Mechanik monter maszyn i urządzeń

Dodane:
17 listopada
Dolfamex Sp. z o.o. w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisku Mechanik monter maszyn i urządzeń w Dziale Utrzymania Ruchu

Zadania na stanowisku:
- prace warsztatowe, remontowe, montażowe, naprawcze (hydrauliczne),
- usuwanie awarii, naprawa sprzętu i wyposażenia zakładu

Wymagania :
- wykształcenie-zawodowe, techniczne ,
- mile widziane uprawnienia E do 1 kW,
- praktyczna znajomość hydrauliki,
- umiejętności spawalnicze,
- umiejętności ślusarskie,
- komunikatywność , umiejętność pracy zespołowej,
- uczciwość, dokładność, sumienność,

Oferujemy umowę o pracę, świadczenia z ZFŚS oraz inne świadczenia pracownicze. CV proszę przesyłać na email: praca@dolfamex.com.pl z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych - RODO.

Więcej z kategorii Dam pracę

Praca na budowie
Przyjmę Pracowników do pracy na budowie . Wypłata co dwa tygodnie. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Nie odpowiadam na smsy .
Dam pracę-przedwczoraj, 8:16
Operator Wózka Widłowego
Firma POLCOLORIT S.A. - o ugruntowanej pozycji w branży płytek ceramicznych - zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Poszukujemy osób do działu magazynu i do działu surowc
Dam pracę-19 listopada
Dorywcza - rozładunek ciężarówki
Poszukuję 3 silne osoby do rozładunku tira, poniedziałek 23.11 godzina 8, stawka 25 zł/h , minimum 100 zł dniówki,
Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)
Zakres obowiązków: Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów Skanowanie towarów Inwentaryzacja Ogólne prace magazynowe Oferujemy: Różnorodny zakres
Dam pracę-23 listopada
Pomoc w szlachetnej paczce
Potrzebujemy osób do pomocy w szlachetnej paczce tak jak co roku. Sami wykonujemy swoją pracę charytatywnie i szukamy takich osób. Potrzebujemy osób do przenoszenia rzeczy jak i osób z autami do
Dam pracę-wczoraj, 2:23
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu
Norweska Dolina – Luxury Resort***** Korzystnie położony Resort w Szklarskiej Porębie. Kompleks 9 Willi jest zlokalizowany w sercu parku „Ogrody Sztuki” na terenie Resortu z licznymi strum
Dam pracę-24 listopada
Operator maszyn
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Operator maszyn: Wymag
Dam pracę-wczoraj, 11:42
Szef Kuchni Cieplice
Restauracja Grande Roma w Cieplicach zatrudni na stałe szefa kuchni polskiej i włoskiej. Dobre warunki pracy i wynagrodzenie. Kontakt tel: 665163087
Dam pracę-18 listopada
Opieka Monachium 12.12.2020
Szukamy niepalącej opiekunki do 92-letniej Pani, mieszkającej samodzielnie w małym mieszkaniu na 2.piętrze w Monachium ( dom wielorodzinny- nie blok , spokojna, zielona dzielnica). Podopieczna z l
Dam pracę-przedwczoraj, 10:59