Jelonka.com

Magazynier stali

Dodane:
22 kwietnia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Magazynier stali:

Opis stanowiska:
• Przyjmowanie i kontrola dostaw (ilościowa i jakościowa), rozładunek – rejestracja przychodów,
• Kompletowanie materiałów pod zapotrzebowanie produkcji, transport towarów na stanowiska obróbcze - rejestracja rozchodów,
• Wypełnianie dokumentacji magazynowej i systemowej,
• Prowadzenie magazynu – utrzymanie porządku w magazynie oraz odpowiedzialności za magazyn, zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami;
• Udział w inwentaryzacjach.

Wymagania:
• Uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
• Dobra organizacja pracy, samodzielność,
• Uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność w działaniu,
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy fizycznej,
• Obsługa komputera

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wysokie zarobki,
• Indywidualną negocjację wynagrodzenia,
• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Świadczenia pracownicze, pakiet z ZFŚP,
• System premiowy.

CV+list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
lakfam@lakfam.pl

Do CV+list prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Lakfam sp.j. z siedzibą w Kowarach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na okres zarówno tej jak i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż trzy lata.”

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Operator ładowarki
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości, a nasze produkty są znane i doceniane na całym świecie. Obecnie posz
Dam pracę-30 kwietnia
Pracownik działu technicznego do nowego obiektu
Do nowego obiektu Złoty Horyzont Resort w Szklarskiej Porębie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO OPIS STANOWISKA: • Dbanie o sprawne funkcjonowanie techn
Dam pracę-23 kwietnia
Murarz, dekarz
Firma zatrudni Murarzy Dekarzy z doświadczeniem Praca w Jelenie Górze i okolicach Budowa domków jednorodzinnych Atrakcyjne warunki wynagrodzenia Zapraszamy 669720384
Pracownik budowlany!
Firma budowlana zatrudni pracowników ogólnobudowlanych. Praca na terenie Jeleniej Góry i okolic, umowa o pracę, wynagrodzenie tygodniowe
Dam pracę-24 kwietnia
Praca dla osoby z własnym samochodem bus osobowy
Nawiąże współpracę z osobą posiadającą samochód typu bus osobowy do przewozu kierowców po terenie UE.
Dam pracę-22 kwietnia
Pokojowa w Karpaczu
Praca dla pokojowej w Karpacz na os skalnym na cały lub pół etatu Dobre warunki- dobra płaca Tel 722337000
Hotel Malinowy Dwór zatrudni Masażystę
HOTEL MEDICAL SPA MALINOWY DWÓR w Świeradowie-Zdroju, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: MASAŻYSTA Od kandydata/ki oczekujemy: - wykszta
Murarz z j. niemieckim
Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje doświadczonych murarzy ze znajomością języka Niemieckiego. Budujemy min. szkoły, szpitale, budynki mieszkalne i przem
Dam pracę-29 kwietnia
Elektryk- automatyk
Elektryk- automatyk. Opis stanowiska: • Diagnozowanie i usuwanie awarii w instalacjach elektrycznych maszyn jak i infrastruktury. • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągło
Dam pracę-wczoraj, 8:34