Ogłoszeń: 2994   Czytających: 24749
Jelonka.com

Lakiernik, lakiernik przemysłowy

Telefon / kontakt:
Dodane:
16 września
W związku z rozwojem działalności poszukujemy Kandydata na stanowisko: lakiernik, lakiernik przemysłowy.

Przewidywany zakres obowiązków:

- lakierowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych
- drobne prace i poprawki lakiernicze
- przygotowanie materiałów potrzebnych do produkcji, w tym mieszanek lakierów
- przygotowanie elementów do ich dalszego malowania
- obsługa pomp oraz pistoletów lakierniczych
- dbanie o porządek miejsca pracy

Jeśli posiadasz tylko podstawowe umiejętności z zakresu lakiernictwa zapewniamy naukę wszelkich technik niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia
- gwarantujemy dobrą atmosferę i wsparcie zespołu

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 668138371.

Lokalizacja - Kowary, ul. Zamkowa 9.
Nr ogłoszenia: 1807594 Ważne do: 2024-09-30 23:10:23

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonitka w Hotelu Gołębiewski****
RECEPCJONISTKA Twój zakres obowiązków • Kompleksowa obsługa Gości hotelowych ( wprowadzanie rezerwacji, meldowanie, wymeldowanie) • Wysoki standard obsługi Gości • Wystawianie dokum
Dam pracę-13 września
Kucharz śniadaniowy/kelner śniadaniowy Hotel4*
Hotel Buczyński Medical&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko: Kucharz śniadaniowy Klener śniadaniowy Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres
Dam pracę-6 września
Proste prace serwisowe Niemcy, Czechy
Szukamy osób na dwa miesiące do prostych prac serwisowych: instalacji drzwiczek i nadajników w wózkach magazynowych nie elektrycznych na terenie Niemiec, Czech. Mamy dwa rózne projekty, które
Dam pracę-12 września
Od zaraz! Opiekunka do seniorki - 1800€
Termin : od 16/09/2024 Język : dobry, bardzo dobry Miejscowość: Karlsruhe Status: zastępstwo Numer oferty: K/01660 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z dobrą lub bardzo
Dam pracę-9 września
Pracownik budowlany - elewacje!
Firma zatrudni pracowników budowlanych do prac elewacyjnych z doświadczeniem. Praca na terenie Jeleniej Góry, atrakcyjne zarobki, tygodniowe wynagrodzenia, umowa o pracę.
Dam pracę-dziś, 12:00
Kucharz
W związku z dynamicznym rozwojem, przyjmiemy do zespołu na stanowisko KUCHARZ - posiadasz doswiadczenie? - szukasz stabilnego zatrudnienia ? - szukasz pracy w zgranym zespole ? oferujemy
1750€ Opiekunka z prawem jazdy do seniora!
Termin : od 20/09/2024 Język : komunikatywny, dobry Miejscowość: Paderborn Status: nowa Numer oferty: O/06447 Opis oferty: Poszukujemy niepalącej opiekunki z prawem jazdy oraz komuni
Dam pracę-przedwczoraj, 8:21
Jelenia Góra - praca Pokojowa
Obiekt w Jeleniej Górze zatrudni Panią Pokojową / Śniadaniową. Elastyczny grafik, umowa o pracę lub zlecenia. CV proszę o przesłanie na: jgora@greatpolonia.pl Wszelkich informacji udzielimy
Operator maszyn CNC
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Operator maszyn CNC: W