Jelonka.com

Lakiernik, lakiernik przemysłowy

Dodane:
22 lutego
W związku z rozwojem działalności poszukujemy Kandydata na stanowisko: lakiernik, lakiernik przemysłowy.

Przewidywany zakres obowiązków:

- lakierowanie konstrukcji stalowych i aluminiowych
- drobne prace i poprawki lakiernicze
- przygotowanie elementów do ich dalszego malowania
- dbanie o porządek miejsca pracy

Jeśli posiadasz tylko podstawowe umiejętności z zakresu lakiernictwa oferujemy naukę wszelkich technik niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stabilne warunki zatrudnienia

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: 668138371.

Lokalizacja - Kowary, ul. Zamkowa 9.

Więcej z kategorii Dam pracę

Konserwator
TREMONTI spólka z ograniczoną odpowiedzialnością Hotel TREMONTI SKI & BIKE RESORT oferuje blisko 130 przestronnych apartamentów, w pełni wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie. Ka
Dam pracę-23 lutego
Brukarz
Firma poszukuję Fachowca brukarza, oraz pomocnika który pracował przy kostce brukowej, Mile widziane prawo jazdy kat B, Fachowiec od 22zł,pomocnik 17zł,kontakt tylko dla osób zdecydowanych.Firma
Dam pracę-wczoraj, 8:59
Serwisant turbin wiatrowych
Firma Hawk poszukuje pracowników na stanowisko serwisanta turbin wiatrowych z okolic Jeleniej Góry. Baza firmy: Miedzianka Zadania: •serwis turbin wiatrowych •inspekcja naprawy łopat •pr
Doradca klienta salon z bielizną
Butik/Salon z Bielizną poszukuję osoby na stanowisko doradca klienta Zapraszamy do aplikowania osoby, które: • posiadają doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów, • łatwo nawią
Dam pracę-wczoraj, 9:48
Praca w ogrodnictwie
Dam pracę na plantacji drzewek, wycinanie gałęzi itp .Wszelkich informacji udzielę telefonicznie tel. 695605016
Dam pracę-27 lutego
Prace w ogrodzie
Prace porządkowe w ogrodzie, grabienie liści , gałęzi. Borowice.
Dam pracę-24 lutego
Opieka k/Mainz od marca
Opieka nad samotną, mobilną panią k/Mainz. Podopieczna l.90 porusza się o lasce, jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej, nie wstaje w nocy, mieszka w domu. Początek opieki w pierwszej po
Dam pracę-22 lutego
Pizzer
TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny hotel zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy blisko 130 przestronnych wykończonych i wyposażonych w wysokim standardzie
Ślusarz narzędziowy
Wymagania: • wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe, • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych, • umiejętność czytania dokumentacji, • dokładność, sumienność • mile
Dam pracę-16 lutego