Jelonka.com

Lakiernik

Dodane:
5 sierpnia
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Lakiernik.

Wymagania:
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Doświadczenie w zawodzie
• Samodzielność
• Dokładność i rzetelność

Obowiązki:
• Przygotowanie elementów do lakierowania
• Szlifowanie i szpachlowanie
• Malowanie elementów maszyn
• Kontrola jakości wykonanego produktu,

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wysokie zarobki,
• Indywidualną negocjację wynagrodzenia,
• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Świadczenia pracownicze, pakiet z ZFŚP,
• System premiowy.

CV+list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
lakfam@lakfam.pl

Do CV+list prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Lakfam sp.j. z siedzibą w Kowarach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na okres zarówno tej jak i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż trzy lata.”

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka do samotnego, mobilnego seniora. MONACHI
Termin : od 23/08/2022 Język : dobry Miejscowość: Garching Status: nowa Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z dobrą lub bardzo dobr znajomością języka niemieckiego do samotne
Dam pracę-wczoraj, 11:54
Praca na budowie
Przyjmę do pracy polegającej na dociepleniach budynków, mile widziane doświadczenie, ale również przyjmiemy pomocników bez doświadczenia. Więcej informacji pod numerem telefonu
Dam pracę-10 sierpnia
Barman/ka weekendy, sezon letni
Restauracja Mazurkowa Chata poszukuje osoby do pracy za barem w sezonie wakacyjny oraz weekendy Zakres obowiązków: przygotowywanie i wydawanie napoi, deserów oraz alkoholi, dbałość o czystoś
Dam pracę-31 lipca
Zatrudnię kierowcę
Potrzebny kierowca z Kowar do rozwożenia towaru /na 3 godziny dziennie/
Dam pracę-1 sierpnia
Praca od zaraz
Do swojego zespołu szukamy młodych i energicznych osób Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego nauczymy Cię od podstaw Zapewniamy: •Przyjazną atmosferę pracy •Umowę zlecenie
Dam pracę-5 sierpnia
Pokojowa/ Pokojowy w DCS Polana Jakuszycka
Zapraszamy do zespołu, z którym tworzymy Dolnośląskie Centrum Sportu Polana Jakuszycka, czyli jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarstwa biegowego i biathlonu w Europie! Czekamy na Ci
Spawacz/ślusarz praca
Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni osobę na stanowisku ślusarz/spawacz.
Dam pracę-8 sierpnia
Sprzedawca na wyspie w Galerii Handlowej
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób do pracy na wyspie handlowej w galerii Nowy Rynek. Zakres obowiązków : - Zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi, - Aktywna sprz
Dam pracę-3 sierpnia
Pracownik do remontu (wykończenia)
Szukam osoby dokładnej w swoim fachu, solidnej i obowiązkowej do wykończenia wnętrz. Oferuję prace w swoim obiekcie niedaleko Karpacza. Stawka, zakres pracy i godziny do ustalenia wg. TWOICH I MO
Dam pracę-11 sierpnia