Jelonka.com

Kucharz cukru.cafe - śniadania, przekąski, sałatki

Dodane:
14 maja
Jeśli lubisz karmić innych, interesujesz się kuchnią wegetariańską, wegańską i sezonową to poszukujemy właśnie Ciebie!
Nie musisz mieć dużego doświadczenia, wystarczy pasja do pichcenia

Poszukujemy do naszej ekipy osoby której pasją jest gotowanie. Zależy nam na współpracy z młodą pełną pomysłów i chęci do pracy osobą

Zakres obowiązków
- Przygotowywanie dań z naszej karty tj. śniadań, picek oraz sałatek
- Przygotowanie bieżącej produkcji sosów, hummusów, ciasta do pizzy itp.
- Współpraca przy układaniu sezonowego menu, składaniu zamówień, układaniu receptur oraz inwentaryzacji
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- Mile widziane zamiłowanie do pieczenia ciast, pieczywa i przygotowywania deserów

Oferujemy umowę o pracę na cały lub 3/4 etatu i zależy nam na nawiązaniu dłuższej współpracy.
Szukamy osób dobrze zorganizowanych, sumiennych dla których karmienie ludzi jest pasją i mają pełną głowę pomysłów w przygotowywaniu dań kuchni sezonowej, wegetariańskiej oraz wegańskiej.
Bazujemy na sezonowej karcie menu którą zmieniamy co 2-3 miesiące.
Wymagana znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym - składanie zamówień do hurtowni, praca samodzielna na zmianie.

CV prosimy przesyłać na kontakt@cukru.cafe lub zostawić u nas w kawiarni
W razie pytań prosimy o telefon

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Recepcjonista/stka Radisson Hotel
Dołącz do zespołu Radisson Hotel Szklarska Poręba Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem a Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowa
Dam pracę-21 maja
Praca sezonowa - stragany - 20 zł/godz.
Hurtownia warzyw i owoców ‘’Jelfrut’’ poszukuje sprzedawców do sezonowej sprzedaży owoców i warzyw na straganach. Miejsce pracy: Jelenia Góra Praca od poniedziałku do soboty w godzi
Dam pracę-19 maja
Butik Karpacz
Przyjmę do pracy w Butiku w Karpaczu
Dam pracę-16 maja
Blacharz /lakiernik
Autocentrum JelCar (Fiat, Jeep) zatrudni pracownika na umowę o pracę na stanowisko blacharz-lakiernik samochodowy. Wymagamy: -Wysokiej kultury osobistej, -Doświadczenia lub rzetelnej ch
Magazynier - od 4.100 do 5.000 zł brutto
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-13 maja
Inżynier projektu - Germania Mint
Germania Mint poszukuje Pracownika na stanowisko: INŻYNIER PROJEKTU Miejsce pracy: Jelenia Góra CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ? · Tworzeniem koncepcji i założeń projektów budowlanych.
Dam pracę-wczoraj, 7:05
Pracownik budowlany, pomocnik
Zatrudnię pracowników budowlanych do prac murarskich, zbrojarskich, szalowania. O kontakt proszę osoby z doświadczeniem.Mile widziane prawo jazdy. Praca w okolicy Jeleniej Góry.
Dam pracę-14 maja
Młodszy/-a magazynier
Dam pracę-wczoraj, 13:57
Kupię ślimaki winniczki
Witam do końca maja kupię ślimaki winniczki średnica muszli powyżej 3 cm min ilość ok 30 kg umawianie się telefonicznie dojazd do klienta w promieniu ok 15 km dalej większa ilość cena 3,5 z
Dam pracę-wczoraj, 20:17