Jelonka.com

Kontroler Jakości

Dodane:
6 września
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Kontroler Jakości

Twój zakres obowiązków
• Bieżąca obsługa produkcji w zakresie kontroli poprawności wykonania wyrobów gotowych i półfabrykatów
• Sumienne prowadzenie dokumentacji odbiorowej
• Dbanie o prawidłowość wykorzystania powierzonych przyrządów i narzędzi pomiarowych
• Kontrola części dostarczanych z zewnątrz

Nasze wymagania
• Wykształcenie minimum zawodowe
• Znajomość technik pomiarowych, rysunku technicznego,
• Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane
• Znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• Umowę o pracę,
• Wysokie zarobki,
• Indywidualną negocjację wynagrodzenia,
• Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Świadczenia pracownicze, pakiet z ZFŚP,
• System premiowy.

CV+list motywacyjny proszę wysyłać na adres:
lakfam@lakfam.pl

Do CV+list prosimy dopisać klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Lakfam sp.j. z siedzibą w Kowarach zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) na okres zarówno tej jak i przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż trzy lata.”

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Majster produkcji branży metalowej
Grupa Ładziński: poszukuje kandydatów na stanowisko: MAJSTER PRODUKCJI BRANŻY METALOWEJ Miejsce pracy Jelenia Góra Wymagania: - wykształcenie średnie, techniczne związane z branż
Dam pracę-10 września
Opiekun - praca w budżetówce
Dom Pomocy Społecznej "Junior" zatrudni osoby na stanowisko opiekuna do osób niepełnosprawnych intelektualnie. Jeżeli szukasz pracy z elastycznym grafikiem, przy tym ze stałym wynagro
Dam pracę-przedwczoraj, 13:50
Opiekunka od zaraz do samotnej Pani/1900 euro
Do opieki jest 81-letnia Pani Gunda, waży ok. 60 kg, ma 168 cm wzrostu. Pani ma przyznany 3 stopień niepełnosprawności. Podopieczna jakiś czas temu upadła ze schodów i od tej pory por
Dam pracę-12 września
Pracownika ochrony Hotel Gołębiewski Karpacz****
Pracownik ochrony w hotelu Twój zakres obowiązków • Zapewnienie bezpieczeństwa gości hotelu, klubu nocnego oraz pracowników hotelu • Ochrona mienia hotelowego i reagowanie na sytuacje aw
Dam pracę-13 września
Zatrudnimy konserwatora do Pensjonatu w Przesiece
Zatrudnimy konserwatora- złotą rączkę do pracy w Ośrodku Wczasowym w Przesiece . Praca na stałe - od zaraz Wymagana dyspozycyjność i doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracach rem
Dam pracę-wczoraj, 9:50
Praca kierowca do 3.5 t międzynarodowy
Poszukiwany kierowca z doświadczeniem w trasach międzynarodowych. Auto 8 ep plandeka w pełni wyposażone. Wyjazdy pon. Powroty piątek. 300 zł dniówka umowa o dzieło .
Dam pracę-9 września
Doświadczony dekarz z Jeleniej góry
Poszukiwany doświadczony dekarz z Jeleniej góry Miła atmosfera Dobre zarobki Więcej informacji pod numerem telefonu
Operator Maszyn i Urządzeń Ceramicznych
Marazzi Poland - Piechowice Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, stale się rozwijamy i produkujemy płytki ceramiczne najwyższej jakości. Twój zakres obowiązków - Obsługa masz
Dam pracę-11 września
Szef Kuchni w 5* hotelu w Szklarskiej Porębie
Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksusowy Hotel 5* oraz 11 komfortowych Apartamen