Jelonka.com

Konstruktor

Dodane:
7 czerwca
Poszukujemy osoby do pracy w Podgórzynie – inżyniera odpowiedzialnego za KONSTRUOWANIE m.in. elementów stalowych.
Mile widziani zarówno mężczyźni jak i kobiety.
Nie wymagamy doświadczenia, mile widziane osoby świeżo po studiach.

Obowiązki:
• Optymalizacją procesu produkcyjnego
• Wykonywanie projektów i rysunków
• Opracowanie dokumentacji technicznej
• Nadzór nad terminowością projektów oraz docelowymi kosztami produktów

Wymagania:
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• Znajomość języka niemieckiego (do czytania dokumentacji)
• Praktyczna znajomość programów typu CAD, exel

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres e-mail: produkcja@metal-master.pl

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Magazynier
W związku z dynamicznym rozwojem firma "Meblowa2" z siedzibą w Jeleniej Górze poszukuje osoby do pracy na magazynie. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm stolarskich oraz majster
Dam pracę-7 czerwca
Zatrudnię magazyniera
Zakład cukierniczy Kraina Ciast mieszczący się w Piechowicach zatrudni osobę na stanowisko magazyniera. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr. tel. 698 497 479 lub 660 856 947
Dam pracę-dziś, 9:37
Animator Radisson Hotel
Dołącz do zespołu Radisson Hotel Szklarska Poręba Poszukujemy kandydatów na stanowisko: ANIMATOR Miejsce pracy: Szklarska Poręba Wymagania: • dyspozycyjność, gotowość do pracy w
Hotel *** poszukuje kelnera/ki
Hotel *** poszukuje osoby na stanowisko kelner/ka, mile widziane doświadczenie w pracy w gastronomii. Cv proszę przesyłać na adres biuro@greyspa.pl lub kontaktować się telefonicznie.
Dam pracę-przedwczoraj, 10:06
Technik elektroradiolog
KCM CLINIC S.A. w Jeleniej Górze zatrudni technika elektroradiologii do Pracowni Rezonansu Magnetycznego, Tomografii Komputerowej i RTG. Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, umowę o pracę
Dam pracę-2 czerwca
Kucharka/kucharz, pomoc kuchenna
Pensjonat w Przesiece zatrudni: kucharka/kucharz ,pomoc kuchenna. Informacje tel. 519 525 935
Dam pracę-5 czerwca
Prace w ogrodzie, trawnik, grabienie, Ukraina
Mam teren 3000 m2 do uprawy pod trawę ,którą chcę zasiać .poszukuję 1-2 osób do pracy przy grabieniu, usuwaniu kamieni, sianiu trawy, sadzenie roślin i innych prac ogrodowych .Praca na kilka
Dam pracę-11 czerwca
Do obsługi pensjonatu kobieta Szklarska P.
Przyjmę kobietę do obsługi w pensjonacie w centrum Szklarskiej. Wszelkie prace potrzebne do utrzymania pensjonatu w ruchu, tj. Utrzymanie czystości, pomoc przy śniadaniach. itp. Praca na 1 lub 0
Dam pracę-6 czerwca
Prace remontowo-budowlane
Zatrudnię do prac remontowych i ogólnobudowlanych, remonty mieszkań, klatek schodowych jak i pracę ogólnobudowlane.
Dam pracę-1 czerwca