Jelonka.com

Kierowca TAXI - na własnym aucie

Dodane:
9 stycznia
Poszukujemy kierowców z prawo jazdy kat. B i własnym autem do współpracy z firmą TANIE TAXI (mile widziani kierowcy z innych firm)

Wymagamy:

* Niekaralność
* Badania lekarskie + psychotesty
* Działalność gospodarcza
* Licencja TAXI
* Prawo jazdy kategorii B
* Własnego auta
* Telefonu z systemem Android

Oferujemy:

* Ciekawą pracę w nowoczesnej firmie
* Brak wpisowego
* Wysokie zarobki (sam decydujesz o ich wysokości)
* Elastyczne godziny pracy (pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, brak grafiku)

Kontakt: 724 055 888

Więcej z kategorii Dam pracę

Inżynier budowy
Zatrudnimy inżyniera budowy, wymagania znajomość procedur budowlanych, obsługa programów projektowych (dwg) w zakresie sieci elektrycznych, pożądane świadectwo E.
Dam pracę-12 stycznia
Bistro w Kowarach
Szukam kierowcy do rozwożenia pizzy.
Dam pracę-8 stycznia
Kierowca -kurier
Trasa Jelenia Góra. Praca od poniedziałku do piątku.
Dam pracę-10 stycznia
Moderator FMEA
Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w
Dam pracę-14 stycznia
Praca dla par od zaraz!
Zakres obowiązków: • Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich • Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami • Odważ
Magazynier logistyki wewnętrznej
Pośrednik do biura nieruchomości
Zatrudnię doświadczonych pośredników do biura nieruchomości w centrum Jeleniej Góry. Atrakcyjne warunki współpracy. Wymagania: - samochód - doświadczenie w pracy jako pośrednik nieruch
Dam pracę-9 stycznia
Sprzedaż pamiątek
Sprzedaż pamiątek w Szklarskiej Porębie koło wodospadu Szklarki. Praca od 8.00 do 16.30(17) Więcej inf pod tel 507369949 lub 503630930
Dam pracę-przedwczoraj, 10:22
Kontroler jakości
Firma Dolfamex Sp. Z o.o. producent narzędzi skrawających zatrudni pracownika na stanowisko kontrolera jakości. Wymagania • wykształcenie (minimum) średnie o profilu technicznym, • um