Jelonka.com

Kelner / kelnerka - atrakcyjne wynagrodzenie

Dodane:
10 czerwca
Miła atmosfera, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju i awansu.
Pełny etat. Możliwa praca także w pełnym lub niepełnym wymiarze dla chętnych lub w wybrane dni tygodnia.
Praca także dla studentów.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez (zrealizowaliśmy już ponad 750 wesel). Dla gości oferujemy noclegi w stylowych apartamentach, salonikach i pokojach. Posiadamy własną markę piwa AIPA i kawy rzemieślniczej.
Zakres obowiązków KELNERA / KELNERKI:
- profesjonalną obsługę gości podczas imprez,
- zapewnienie wysokiego poziomu serwowania potraw,
- dbanie o porządek i higienę w miejscu pracy,
- realizacja przygotowań do imprez,
- dbanie o najwyższy poziom satysfakcji klientów,
- dbanie o realizację imprez zgodnie z wytycznymi,
- praca na zmiany, również w godzinach nocnych,
- obsługa programów do obsługi baru (kasa).
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy jako kelner / kelnerka
- mile widziane doświadczone w realizacji imprez
- umiejętność radzenia sobie ze stresem
- zmysł organizacyjny
- umiejętność planowania zadań
- zdolności komunikacyjne
- asertywność
- wysoka kultura osobista
- mile widziana znajomość języków: angielskiego lub niemieckiego
- własny samochód
Miejsce pracy: Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce k. Karpacza
Prosimy dzwonić w godz: 09.00 - 17.00.
tel. 605 144 021
biuro@dwor-korona.pl
Prosimy o zamieszczenie w cv klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zapraszamy

Dział Rekrutacji
Dwór Korona Karkonoszy

Inne ogłoszenia użytkownika

Więcej z kategorii Dam pracę

Kierowca kat B dostawca jedzenia
PM PROFIT SP. Z O.O- rekrutacja W związku z rozwojem naszej firmy do naszego zespołu poszukujemy Kierowca Kt. B w branży gastronomicznej - Dostawca jedzenia. Jeśli jesteś osoba pracowit
Dam pracę-wczoraj, 11:58
Monter maszyn
Lakfam Fabryka Maszyn Kowary producent automatycznych szlifierek narzędziowych oraz konstrukcji stalowych w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko Monter Maszyn: Wymagan
Dam pracę-11 czerwca
Opiekunka do Seniorki w 10178 Berlin/ od 25.06
Opiekunka do Seniorki w 10178 Berlin/ od 25.06 Miejsce: 10178 Berlin Termin: od 25.06 na 6/8 tyg. + zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi. Wynagrodzenie: umowa zlecenie 1450 euro,
Dam pracę-przedwczoraj, 19:44
Specjalista ds. obsługi klienta Karpacz Sun&Snow
Biuro Lokalne w Karpaczu zatrudni Specjalista ds. Obsługi Klienta. Obowiązki: • Profesjonalna obsługa zapytań telefonicznych i mailowych (najczęściej pytania dotyczą: dostępności aparta
Dam pracę-wczoraj, 11:12
Praca na stałe
Firma TYMON DACHY poszukuje pracowników do pracy przy montażu wiązarów i więźb dachowych, nie wymagamy doświadczenia. Praca na wysokości. Więcej informacji udzielę telefonicznie. kontakt
Dam pracę-8 czerwca
Doradca Serwisowy/Pracownik Biura Obsługi Klienta
Do naszej firmy poszukujemy Doradcy serwisowego – Pracownika Biura Obsługi Klienta Do obowiązków Pracownika należeć będą: • Obsługa klienta (telefoniczna i w Centrum Serwisowym) • U
Dam pracę-dziś, 11:25
POMOC KUCHENNA
Restauracja w centrum Jeleniej Góry zatrudni osoby na stanowisko pomoc kuchenna. Oczekujemy od Ciebie: - chęci do pracy - zaangażowania - dyspozycyjności - książeczki sanepidowskiej lu
Dam pracę-1 czerwca
Parkingowy Hotel 4* centrum Szklarska
Hotel Kryształ**** Conference & Spa w centrum Szklarskiej Poręby poszukuje: - Parkingowego Zakres obowiązków: - Pilnowanie parkingu i ewidencja pojazdów - Dbanie o czystość terenu zewn
Dam pracę-7 czerwca
Zlecę wyremontowanie budynku wielorodzinnego
Zlecę kompleksowe wyremontowanie budynku wielorodzinnego mieszczącego się w Piechowicach. Więcej informacji udzielę pod nr. tel. 660 856 947
Dam pracę-9 czerwca