OgÅ‚oszeÅ„: 3075   CzytajÄ…cych: 41076
Jelonka.com

Kelner

Telefon / kontakt:
Dodane:
10 września
Hotel Bergo Resort & Spa 5* w Szklarskiej Porębie zatrudni Kelnerkę/ Kelnera.

âž¡ OPIS STANOWISKA
• Bezpośrednia obsługa gości w restauracji według określonych standardów.
• Dbanie o czystość i porządek w restauracji.
• Dbanie o czystość i porządek na zapleczu.
• Znajomość oferty restauracji, oraz jej aktywna sprzedaż.

âž¡ WYMAGANIA
• Pozytywnego usposobienia oraz wysokiej kultury osobistej.
• Dokładności i sumienności.
• Entuzjazmu, zaangażowania i komunikatywności.
• Umiejętności pracy w zespole.
• Znajomości podstawowych zwrotów w języku angielskim lub niemieckim.
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.

âž¡ KORZYÅšCI ????
Jak o Ciebie zadbamy?
• Zaoferujemy pracę w profesjonalnym zespole na podstawie umowy o pracę bądź kontraktu B2B.
• Zapewnimy dostęp do atrakcyjnych benefitów m.in. zniżek pracowniczych oraz voucherów okolicznościowych.
• Umożliwimy zdobycie premii uznaniowych.
• Pomożemy rozwijać się poprzez udział w szkoleniach branżowych.
• Damy możliwość awansu.
• Zagwarantujemy możliwość zakwaterowania.


Osoby zainteresowane aplikowaniem na ww. stanowisko prosimy o przesłanie CV drogą mailową na adres: arkadiusz.slupek@bergohotel.pl , w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko.

W CV proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Nr ogłoszenia: 1806955 Ważne do: 2024-09-24 11:31:06

Więcej z kategorii Dam pracę

Opiekunka z podstawowym niemieckim do seniora
Termin : od 03/10/2024 Język : podstawowy, komunikatywny, dobry Miejscowość: Steinfurt Status: zastępstwo Numer oferty: K/01367 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z podstawową, komu
Dam pracę-12 września
Pracownik na stanowisko Pizzermena
Green Mountain 5* Hotel & Apartments to pierwszy pięciogwiazdkowy hotel w Karpaczu. Ekskluzywny, nowoczesny hotel z salonem kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner oraz komfortowe apartamenty z pry
Dam pracę-4 września
Poszukujemy elektromonterów / pomocników elektryka
Poszukujemy chętnych do pracy elektromonterów / pomocników elektryka. - Praca na pełen etat w oparciu o umowę o pracę. - Wynagrodzenie: 5000 - 8000 zł / mies. brutto uzależnione od umieję
Dam pracę-11 września
Kelner/ka do hotelu
Hotel Jakuszyce zatrudni pracownika do hotelowej restauracji. CV na adres : biuro@hoteljakuszyce.pl
Dam pracę-8 września
Opiekunka do samodzielnego seniora - 1600€
Termin : od 20/09/2024 Język : komunikatywny Miejscowość: Hamburg Status: nowa Numer oferty: O/06566 Opis oferty: Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieck
Dam pracę-11 września
Zatrudnimy - pracownik produkcji
Firma MAR-MAT zajmująca się produkcją komponentów dla branży Automotive, AGD oraz branży kosmetycznej poszukuje osób na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Obowiązki: realizacja dziennych pl
Dam pracę-10 września
Zmywakowy/Zmywakowa Sosnówka
Restauracja Szyszka w Sosnówce ***** Zatrudnimy zmywakową/zmywakowego na pełen etat. Wymagamy *książeczkę sanepidowską *gotowość do pracy Oferujemy: Pracę w pięknym miejscu z m
Dam pracę-13 września
Kucharz Jelenia Struga Medical SPA****
Restauracja ORO NERO w Hotelu Jelenia Struga MEDICAL SPA**** zatrudni kucharza : OBOWIĄZKI: • Przygotowywanie wysokiej jakości dań zgodnie z wytycznymi dotyczącymi menu; • Przygotowanie
Dam pracę-4 września
Opiekunka na 10.09 /1800 euro
Do opieki jest 88 letnia  Pani Digna, waży ok. 85 kg. Jednostki chorobowe: Demencja. Pani nie przejawia zachowaÅ„ agresywnych.  Alergia na grzyby i ryby. Bardzo źle sÅ‚yszy- nosi aparat sÅ
Dam pracę-4 września
© 2002-2024 Highlander's Group